Ohjelmointi jobi?

jobbari800

Olisiko kukaan innokas tekemään minulle PHP ja mysql linkkihakemiston? Elikkä siinä tulisi olla admin osio johon linkit tulisivat hyväksyttäväksi ja osioon salasana suojaus. Admin osiosta voisi myös muokata/poistaa tarvittaessa linkkejä.
Linkki sivu johon linkit tulisi näkyviin ja linkkien perään kuinka monta kertaa klikattu tietenkin linkin nimi, osoite ja pieni kuvaus. Linkit lisättäisiin eri kategorioihin, aiheen mukaan.

5

363

    Vastaukset 5

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • teuro

      niin katsotaan voin tehdä tuon sinulle. Kustannustaso 50 euroa.

      • jobbari800

        Kustannus on ihan OK


      • jobbari800

        otappa yhteyttä postmaster(ät)majakat.com


      • Juan Carlos

        Tuolla voi sitten pyyhkiä persettä kun on ekaksi maksettu alvit ja tellit, vai meinasitko sittenkin pimeenä? Ja kaiken lisäksi laadussakin taitaa olla sanomista ellei aivan copy-pastea ole!


    • aivotyötä

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä tuot pöytään parisuhteessa?

      Siinäpä se kysymys on otsikossa. Mitäpä siis tuot/toisit pöytään parisuhteessa? Oletko mies vai nainen? Koetko sen mitä
      Sinkut
      413
      1711
    2. Martinan bisneksillä ei mene hyvin

      https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/c46da6ab-340f-4790-aaa7-0865eed2336 Yrityksen konkurssihakemus on tullut kärä
      Kotimaiset julkkisjuorut
      293
      1142
    3. 2 km on nykyään liian pitkä koulumatka

      Hesarissa päivitellään lapset joutuu nyt kulkemaan 2 km kouluun jösses. Ruostefillarilla tuo matka menee vaikka miten äk
      Lieksa
      86
      972
    4. Tiesitkö? Martina Aitolehden isäpuoli on tämä suosittu laulaja

      Martina Aitolehti on seurattu julkisuuden henkilö. Lähipiiriin mahtuu muitakin tunnettuja henkilöitä. Tiesitkö, että Ma
      Kotimaiset julkkisjuorut
      28
      946
    5. Mikä sinua ja kaivattuasi

      Yhdistää??????
      Ikävä
      55
      868
    6. Sinulle mies

      Kohtaamme jälleen kun on oikea aika. Sitä ei voi mikään eikä kukaan estää <3 <3
      Ikävä
      40
      809
    7. 60
      800
    8. Miia Heikkinen avautui !

      Olipa hyvä kirjoitus, kiitos. Ongelmat mitkä nostat esille on todellisia ja tämä ylimielisyys totta ja se näkyy kaikessa
      Judo
      75
      797
    9. 62
      783
    10. Voiko meidän välit

      Koskaan parantua tästä?
      Ikävä
      65
      756
    Aihe