Tässäpä vähän auton mallia sitruunakuskeille

http://www.hs.fi/autot/artikkeli/Opel Astra -farmari on luokkansa mukavin/1135263752929
2186
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Sehän on melkein kuin kutistettu C5. Alkavat näköjään saksalaisetkin panostamaan matkustusmukavuuteen. Hyvä.

Äänestä

10-0 kunhan vuodet vierivät. Kyllä euroautot tiedetään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


huippupisteet kirjoitti:

http://www.hs.fi/autot/artikkeli/Opel Astra -farmari on luokkansa mukavin/1135263752929

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu