Kokoomuksen vaaliohjelma julkistetaan tulevana lauantaina

Kokoomuksen vaaliohjelma julkistetaan tulevana lauantaina pidettävässä puoluevaltuuston ylimääräisessä kokouksessa. Puheenjohtaja Jyrki Katainen pitää tilaisuudessa merkittävän linjapuheen.
295
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

kritisoimaan kilpailevan puolueen sanomaa.
Kokoomus tulee lauantaina julkisuuteen muita puolueita
todennäköisesti "ravistelevalla" ohjelmalla. Eli kun
huomataan kokoomuksen hyvät tavoitteet , aletaankin niitä
polemisoimaan ja jätetään omat tavoitteet kertomatta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Breaking News kirjoitti:

Kokoomuksen vaaliohjelma julkistetaan tulevana lauantaina pidettävässä puoluevaltuuston ylimääräisessä kokouksessa. Puheenjohtaja Jyrki Katainen pitää tilaisuudessa merkittävän linjapuheen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu