Taas tulee se

valitaan taas kaksisataa uutta tyhmäämarakettia kusettamaa veronmaksejia.
193
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Olisi tyhmää äänestää muita kuin perusuomalaisia sillä Suomi on Suomi ja siksi jää.... !
Myös taloudellisesti kurjistuvien kärkipäähän.
Jatkakaa Suomalaiset verottamista. Ajakaa kansa kuseen. Ottakaa heiltä viimeisetkin ropot ja ilonaiheet ja saatte juuri sellaisen tuloksen kuin haluatte.
Hurra kusipäille,. Hyrraa Suomalaiselle tyhmikkien yhteiskunnalle.
Persut on viimeinen toivo !!!
160 miljardia on pöllitty !!!!! Mutta nehän oli vain mummoja.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


aika jolloin kirjoitti:

valitaan taas kaksisataa uutta tyhmäämarakettia kusettamaa veronmaksejia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu