Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Ray:n pelit ovat sattunnaisia

7220
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Ei RAY:llakaan hyvin mene kun täytyy palkata tollanen idiootti selittelemään tänne palstalle.

Äänestä

Hyppää HBOMNO VOLTTI

Äänestä

Fakta on se, että ne ovat satunnaisia, mutta niistä ei voita silti kun tarpeeksi kauan pelaa. Sen säätelee palautusprosentti joka on alle 100% ray:n peleissä 90%'

Äänestä
  • Fakta on se että ovat täysin säädeltyjä. Ja ovat kaikki verkossa.
    Siis aivan paskaa väittää niitä satunnaisiksi.

    Ei muuten tuotto odotuksia voi joka vuosi nostaa, jollei pelit olisi säädeltävissä.
    Koska vuosi vuodelta pienempi joukko idiootteja hakkaa niitä.

    Kaikki kaykampler1 jutut voi jättää aivan omaan arvoonsa.

    Ne ovat täyttä paskaa joka sana... Siis pelkkää propagandaa.

    Pelatkaa ja todetkaa

    Äänestä

Taidat itsekkin kuulua niihin idiotteihin joka häviää ray:n peleihin 100€/päivä

Äänestä

paremmin ei voisi sanoa.

Äänestä

Pelipyrähdys Ray:lla taas tänään. Voitolla oltiin hetken aikaa, mutta se 100 euroa meni sittenkin aika nopeasti. Huomenna uusi yritys, kun se onni kääntyy pakostikin joskus.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


UPDATE_9289374 kirjoitti:

http://www.raha-automaattiyhdistys.fi/raytietoa/vastuullisuus/sidosryhmat.php

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu