Huutokaupataan lentoliput Tel Aviviin (2kpl). Matkustat maaliskuussa 10.-23.3.2011. Laskeudut välillä Amsterdamiin. Lähtöhintana vain lentolippujen nimenmuutoksesta aiheutuva kulukorvausten maksu. Hyödynnä mahdollisuutesi!
Annetaan lentoliput eniten tarjoavalle
3
331
Vastaukset
- Valioluokan myyjä
Aloitusviestissä ei ole mitään ilmaista tarjolla eikä mitään anneta ilman rahaa.
Jo pelkästään nimenmuutoksesta aiheutuva maksu hoidetaan käsittääkseni rahalla joten vaikka olisit ainoa joka liput haluaa joudut niistä jotain maksamaan.
Koska kyseessä on huutokauppa niin uskon että huutajia ilmaantuu enemmän kuin yksi ja liput luonnollisesti "MYYDÄÄN" eniten rahaa tarjoavalle ja mitään ei ilmaiseksi anneta.
Mitään yhteystietoja MYYJÄ ei kuitenkaan ole MYYNTI-ILMOITUKSEENSA laittanut joten luultavasti koko juttu on vain huijausta.
Käsittääkseni tällä keskustelufoorumin osalla ei saa myydä mitään ja myynti-ilmoituskin on vähintäänkin harhaanjohtava ja epäilyttävä joten laitoin ylläpidolle pyynnön poistaa koko ketjun.- Ilmaiseksi Israeliin
Ilmaiseksi saa. Yhteystiedot saa vastaamalla osoitteeseen [email protected]. Vain 75 euroa tarvitaan nimenmuutoksesta aiheutuviin kuluihin.
- Ilmaiseksi Israeliin
Ilmaiseksi Israeliin kirjoitti:
Ilmaiseksi saa. Yhteystiedot saa vastaamalla osoitteeseen [email protected]. Vain 75 euroa tarvitaan nimenmuutoksesta aiheutuviin kuluihin.
Kyseiseen klm:n lentoon ei saanutkaan nimenmuutosta edes erillismaksusta. Pitää sittenkin tilata kokonaan uusi lento..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 853617
Kerro jotakin hauskaa. :)
Kirjoita jotakin mukavaa vaikka kaivatustasi. :) Ei törkytekstejä kiitos. :)813260Mä sanon tän suoraan.
Se on sun käytös mikä ajaa pois. Et välitä muitten tunteista kun omistasi.683092On olemassa tiettyjä sääntöjä!
Ja jos aiot pärjätä mun kanssa niin teet vain niinkuin mä sanon. Mieheltä Naiselle702740Oliko pakko olla taas tyly?
Miksi oot niin tyly mua kohtaan nykyään? Ei edes tunneta kunnolla. Katseita vaihdettu ja varmasti tunteet molemmin puoli442242- 651822
Huomenna heitän järjen
romukoppaan ja annan tunteen viedä. Kerran tässä kuitenkin vain eletään. Muistan myös jonkun minua viisaamman sanoneen,271799- 351755
Hyvää huomenta
Hyvää huomenta ja alkavaa viikonloppua ihanalle naiselle! Mitä ikinä teetkään, niin täälä sua yksi miekkonen ajattelee.181709- 601668