HOI SOINI

EI MITÄÄN UUTTA ASETELMAT ON NYT SELLAISET ETTEI MITÄÄN DARIKAALIA OLE TULEMASSA JA AJETAAN NYT PUHEILLA ITSENSÄ OPPOSITIOON ,HUUDELLAAN SIELTÄ JA KÖYHÄKANSA SAA KÄRSIÄ HYVÄOSAISILLE NYT KYLLÄ ON PUOLUSTAJAT KEPU JA KOKOOMUS JA RKP JATKAVAT.
165
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

SOINI on niin hidas näissä työkuvioissa että hän ei varmaan kerkiäisi minnekkään,kun tässä kopio työssäkin meni niin kauan kuin 1,5v.eihän puhumalla työt tule tehtyä se vaatii tosi miestä ja naista-

Äänestä

Kommentoi aloitusta


AJATTELIJA:: kirjoitti:

EI MITÄÄN UUTTA ASETELMAT ON NYT SELLAISET ETTEI MITÄÄN DARIKAALIA OLE TULEMASSA JA AJETAAN NYT PUHEILLA ITSENSÄ OPPOSITIOON ,HUUDELLAAN SIELTÄ JA KÖYHÄKANSA SAA KÄRSIÄ HYVÄOSAISILLE NYT KYLLÄ ON PUOLUSTAJAT KEPU JA KOKOOMUS JA RKP JATKAVAT.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu