Ihmettelen että voikin ihminen olla typerä. Että aloittaa suudelman heti alkuun sopimalla ettei tästä sitten mitään suurempaa tule, eikä voikaan tulla, tilanne on sellainen "mahdoton". Suurensuuret tunteet jätetään sivuun. Ja yritetään samalla olla ihmisiä toisillemme. Eihän se ole mahdollista, kuinka saatoin niin edes kuvitella? Tunteita kuitenkin näyttää puskevan sitä lujempaa mitä enemmän niitä torjun. Aiheutin tämän tilanteen aivan omaa tyhmyyttäni. Ja taas selittelen tunteitani järjellä eikä sekään onnistu, ikinä.
Ja se suudelma, hyvä että pääsin siitä edes irti. Vieläkin ottaa vatsanpohjasta.
*hakkaa päätä seinään*
Ja se suudelma, hyvä että pääsin siitä edes irti. Vieläkin ottaa vatsanpohjasta.
*hakkaa päätä seinään*
Vastaukset 5
Vanhimmat
Sä olet jo HULLU.
thänks.
cause.. been there, done that.
Aina ei osaa varoa ajoissa ja asiat menee kuin lumipallo alas mäkeä.
Onko intohimo typerää? Mielestäni itsensä kieltäminen sovinnaisuuden vuoksi on typerää ja tuhoisaa. Se tappaa hitaasti kiduttamalla.
Mahdotonta tilannetta ei oo mutta inä teit tuolla käyttäytymisellä kaiken mahdottomaksi. Ja paljastit sille toiselle kus*päisyytesi. Kuten itsekin totesit oot tyhmä. Joku ameeba ilmeisesti. Tuhosit mahdollisuutesi siihen suurempaan.