LA Syyskuu 2011

Tänne kaikki odottajat joilla on laskettu aika syyskuussa 2011! :)

Jaetaan kokemuksia raskaudesta, sen ihanuudesta ja ongelmista.
Kerrothan lasketun aikasi? :)

Itsellä toinen raskaus, esikoinen syntyi kesäkuussa 2010.
Pikkukakkosen laskettu aika 17.9.2011
3196
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

jännäksi muuttunut tämä palsta kun tämä ei anna lukea vaan pakottaa kirjoittamaan jotakin....
eli siis tervehdys...

Äänestä

Kyl pitäs antaa vaan lukea? ei mulla ainakaan oo ollu pakko kirjottaa jos oon keskustelun avannut... Oon klikannu tosta vasemmalta sivusta vaan tota Odotus kohtaa nii pääsee takas listaukseen :)

Äänestä

Hei,

Mulla on la 12.9 ja tänään oli ensimmäinen ultra, kaikki näytti olevan ok :)
Kovasti siellä nöpykkä liikuskeli ja piti sitten vielä ultrata mahankin päältä , että sai kaikki mitat otettua :)
Toinen lapsi siis tulossa, esikoinen jo 5 v.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Odottaja1986 kirjoitti:

Tänne kaikki odottajat joilla on laskettu aika syyskuussa 2011! :)

Jaetaan kokemuksia raskaudesta, sen ihanuudesta ja ongelmista.
Kerrothan lasketun aikasi? :)

Itsellä toinen raskaus, esikoinen syntyi kesäkuussa 2010.
Pikkukakkosen laskettu aika 17.9.2011

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu