Lopetetaan ensin kirjoittelu ja katsotaan, jos ei mitään tapahdu, niin lakataan myös käymästä täälä ja perustetaan vastaava sivusto, jossa homma pelaa.
Eihän tästä mitään muuten tule!
Levittäkää viestiä muillekin keskustelupalstoille.
Boikotoidaan sivuja porukalla!
8
181
Vastaukset
- Täys mulkku
Kännykällä ei pysty lukemaan ollenkaan !
Yhtä tuskaa muutenkin, kuka saatanan idiotissoimo sivut rakensi.
Good Pay- Aneemiset sivut
Ja erittäin sekava on tämä uudistunut sivusto. Miksi ihmeessä piti mennä taas muuttamaan kun oli niin selkeät ja onnistuneet sivut. Tämän jälkeen en enää tänne sivustoille kirjoittele enkä seuraa keskustelua.
- boikottiin !!!
ihan perseestä koko muutos !!!
- 7+14
ruudun keskeltä on varattu kolmasosa itse tekstille, vähänkin pitempi juttu ja adjöö. ja mitä tuolla ruudullakin tekee: tuoreimmat haut: laattabest RJP3541 sims diel anne etc?
- Plontzojen UUDISTUS
Tuntuu siltä että Plontzot ovat olleet suunnittelemassa sivuja, jotta WinCaputtin arvostelu loppuisi, koska sivuja on mahdoton lukea.
On todella työlästä ja turhauttavaa yrittää pitkissä ketjuissa selvittää kuka kenellekkin on vastannut.
Entinen selkeän ja erinomaisesti toimivan sivuston uudistamista tällaiseksi ei pysty käsittämään muusta kuin kusettajaplontzojen etua palvelevasta lähtökohdasta!
Uskomaton uudistus. Hunopia sivuja olisi tuskin pystynyt rakentamaan.
Ps.
Plontzot pääsitte minusta eroon. Enpä täällä enää usein viitsi kirjoitella. - kiitos !!
> Plontzot pääsitte minusta eroon. Enpä täällä enää usein viitsi kirjoitella.
luojan kiitos uudistuksesta oli jotahin apuu Tässä uutta tietoa
http://keskustelu.suomi24.fi/node/9701973- Liity sinäkin!
Minä taas kuulun Lopen uupuneisiin ry. urheiluseuraan.
Hanski ei ole jäsenenä tässä seurassa, joten tervetuloa terveeseen ja raittiiseen ja totuudelliseen seuraan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vesikin maksaa, miksei hengitysilma?
Jatkuvasti itketään ettei ole rahaa mihinkään, mutta tilastojen mukaan rahaa on enemmän kuin koskaan, joten miksei asial11598Satuolennoista tarinointi ei kuulu peruskoulun tehtäviin
Opetustunteja on muutenkin käytössä vain rajallinen määrä. Eli nämä satuhommat koulun ulkopuolelle vapaaehtoisiin harras1061553- 121328
Lahkokasteen ja kristillisen kasteen erot
Raamatun mukaan Kristillisessä yhdessä kasteessa Jumala pesee ja puhdistaa ihmisen sydämen ja poistaa perisynnin kirouks4221051Suomalainen perheenisä vaatii Suvivirren esittämisestä hyvityksiä
Itse lapsena uskonnonopetuksesta vissiin traumoja saanut ihka suomalainen (!) perheenisä vaatii Espoon kaupungilta korva2211038- 124871
Heikki Paasosen Marita-vaimo jätti tunteikkaat jäähyväiset: "Tällä kertaa me..."
Heikki Paasonen on naimisissa Marita Paasosen (os. Alatalo) kanssa ja heillä on kaksi pientä lasta. Nyt koitti aika jätt2816Kuka omistaa keltaisen vanhan aravan?
Pitäs saada rakennuksen omistajaan yhteys, rappukäytävät on siivottomassa kunnossa. Hiekkaa ja roskia rappusissa, lisäks29797Pirkanlinna yleisötapahtuma
Oli todella hyvä tilaisuus. Ja EERO. L. Aivan mahtava tyyppi. Veti rennosti ja asiallisesti. Ja yleisöltä hyviä kysymyks43776- 9770