Kypsempi kassatäti! :)

ruskettunut, harmi kun olet varattu. Saahan sua ihailla? ;)
8165
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

ja mihin päin tämä menee?

Äänestä

Menee etelään.. :)

Äänestä

kuinka etelään?? =) ja kuinka kypsästä naisesta on kyse?

Äänestä
  • Aika etelään, sanoisinko 30-40v :)

    Äänestä

  • aloittaja- kirjoitti:

    Aika etelään, sanoisinko 30-40v :)

    ehkä täditellä vasta tuossa iässä olevaa ... mutta ehkä oot 20-vuotias pikkupoika? VAi ootko ihastunut tädinnäköseen?

    Äänestä

  • aloittaja- kirjoitti:

    Aika etelään, sanoisinko 30-40v :)

    No onpa "kypsä". Taidat olla ihan pieni poika vielä...:)

    Äänestä

ei sinua lutka...

Äänestä
  • Miksi kirjoitat tommoista toisten ketjuihin?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Olitpas kauniisti kirjoitti:

ruskettunut, harmi kun olet varattu. Saahan sua ihailla? ;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu