tiedossa domina

transnistria.t

terve kaikille..

katotaan saanko asiallisia ehdotuksia : )

haluan tulla alistetuksi..mistä kannattais aloittaa...?

luulen, että olen selkäsaunan tarpeessa..

se olisi ensimmäinen kerta...kyseessä minua hiukan vanhempi nainen,jonka rangaistavana olisin...
olen mies, mutta roolini olisi naisen tai tytön..ehdotelkaa..?
noukin täältä takataskuuni sopivimpia ehotuksia..

suukapulan pystyn hommamaan...kuulemma ruoska ja käsiraudat ovat hänellä..aikaisemmin yhesti miehen pyynnöstä(jonka jäljitä juuri nuo 2 tarviketta) toiminut dominan tehtävissä..
tämä siis vasta hänen toinen kerta
..asuista ei jää yhtään kiinni

7

978

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • fetissman..

      oon 52v trans haluisin sukkahousuissa ja minihameessa istua naamallesi, ja samalla runkata itseeni. sitte sitoisin sut, ja kahleissa naisin sua peppuun

    • Orjaboy.

      haluan tulla alistetuksi..mistä kannattais aloittaa...?

      Aloitat laatimalla listan siitä kaikesta mitä haluaisit. Listalla voi olla mitä tahansa ja kuinka paljon tahansa. Mutta siinä on vain sitä, mitä haluaisit.

      Sitten laadit toisen listan, missä ovat kaikki ne asiat, joita et ainakaan halua.

      Seuraavaksi käytte yhdessä läpi listat. Se "näitä ei ainakaan" -lista on sellainen, joka toteutetaan täydellisesti eli kaikki sillä listalla olevat asiat ovat totaalisesti kiellettyjä. Siitä haluan-listalta voi pudota joitain kohtia pois, joita alistaja ei halua tehdä.

      Muista, että sinä määräät, mitä tehdään ja että sinä määräät tekojen ylärajat. Alistaja ei saa tehdä mitään ilman suostumustasi. Suostumus voi olla myös hiljainen, mutta jos jonkin kiellät, se myös on kielletty. Ja sinä voit lopettaa leikin koska vain haluat.

      • juu.lista on valmiina mut en oo sitä viel esittänyt. ilmeisesti tämä tokaa kertaa elämässään toimiva domina on lähes kaikkee valmis tekemään. kiits orjaboy ..nickisi on tuttu mut en oo koskaan tän enempi vaihtanu sanaa sun kans.


    • Pyövelit

      Aloita siitä, että ostat kaupasta köyden.
      Rasvaa se vaseliinilla ja vedä itsesi jojoon saunan takana.

      • sun ajatuksesi elämästäsi taitaa olla lopussa, mut elä hyvä paskiainen tollasta mee tekemään! jos haluun alistamista, nii tollanen ei oo ees käyny mielessä.
        odotinki ett sinä täys idiootti ääliö piät huolen ett imbesillisuutesi tuot näkyvästi esille tässä ;>


    • transsaapas

      jeps..toteutettu on..sain kutakuinkin läpsyä jopa iskuja 45 minaa..ihan selkeellä fetissi piiskalla,ett jos sil läiskäsee hiljaa se ei juuri satu..ihan hyvä alku välil tosiaan tuntui mut teki hyvää..on aika avuton olo ku dominan eessä silmät tukittuna nöyränä kyyryssä pää lattialla perse auki..mm.pvc topissa ja korkosaappaissa

      hullua tai ei mutt pieni näkemys mitä se voi oikein olla =)

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Alle 15 oli

      Arvasi että lapsi asialla hallin palossa. Surullista. Mutta jos osaa/kykenee käyttää tulentekovehkeitä niin pitää osata
      Vimpeli
      40
      1440
    2. Mikä on kaivattusi ihanin ja ärsyttävin piirre?

      Ja onko hän mies, nainen ja muun sukupuolinen? Mies. Huomaavaisuus. Kiireisyys. Joskus voi rentoutuakin.
      Ikävä
      98
      1365
    3. Riikka Purra: työttömät tulee velvoittaa töihin

      Purra panisi työttömät tulevaisuudessa työskentelemään sosiaaliturvan saamiseksi, koska työllisyysaste ei muuten näytä l
      Maailman menoa
      297
      1280
    4. Onko kaivattusi yllättänyt sinut?

      Piditkö häntä toisenlaisena ihmisenä?
      Ikävä
      109
      1115
    5. Mitä on eilen sattunut?

      Mitästä oli eilen illalla kylällä sattunut?
      Suomussalmi
      19
      1061
    6. Milloin tapasit kaivattusi

      ensimmäistä kertaa? 💸
      Ikävä
      65
      1048
    7. Näin Ellen Jokikunnaksen Ralph-poikaa suojellaan julkisuudelta - Katso tuoreet kuvat Italiasta!

      Ellen Jokikunnas ja Jari Rask ovat Ralph-poikansa kanssa kakkoskodissa Italiassa. Mukana on myös Unelmia Italiassa -kuva
      Suomalaiset julkkikset
      16
      1029
    8. Oletko mokannut

      Kaivattusi suhteen koskaan?
      Ikävä
      71
      1012
    9. Heh, persut = vassarit = 10,0 %

      Minja tuli nyt jo Riikan rinnalle, sitten alkaa tekemään kaulaa. Molemmilta kympin arvoinen suoritus! https://www.hs.f
      Maailman menoa
      176
      878
    10. Vihdoinkin lavatansseja tv:ssä - Juhannuksena tanssitaan, bändeinä Yölintu ja Komiat!

      Jes, vihdoinkin lavatansseja taas televisiossa! Keskikesän juhlaa vietetään tänä juhannuksena Tuuloksen Kapakanmäellä ju
      Tanssi
      18
      841
    Aihe