Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Twistari

Tarvittaisi uusi tripla-vihje yön NHL-kierrokselle,oot ainoo kuka siihen pystyy.
Singlet ja tuplatkin käy muiltakin kiitos.
488
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kaikki vaan tasuriks, turha sitä miettimään.
Niin se peli menee. Vaan tasureilla voi voittaa.

Äänestä

Washington, Columbus, Chigaco, Calgary ja rangers. Siitä voi tehdä omat systeemis!

Äänestä

twistarikin siis on ruvennut pyytelemään itseltään vihjeitä toisella nimimerkillä? aikaisemminhan sitä harrastivat varsinkin teppo.moi ja kyösti

Äänestä
  • Kyöstikin ? Olen pitänyt häntä vilpittömänä ja kilttinä henkilönä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pelaaja2 kirjoitti:

Tarvittaisi uusi tripla-vihje yön NHL-kierrokselle,oot ainoo kuka siihen pystyy.
Singlet ja tuplatkin käy muiltakin kiitos.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu