kansanedustajehdokas moittii meitä suomalaisia aika lailla...ja on menossa
meidän verorahoilla kansanedustajan palkkaa nauttimaan.
meidän verorahoilla kansanedustajan palkkaa nauttimaan.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Verorahoilla ilmeisesti opiskellutkin ja nyt tämä sosiaaliapuihin tukeutunut on niin kapitalistia, voi helvetti kun sylettää tuollaiset ihmiset.
Ihan sitä samaa ajattelin....
Mutta usko peli niin läpi menee, että heilahtaa!! Kyllä suomalaiset on niin hulluja ,että äänestää häntä, ja kokevat itsensä niin kansainväliseksi, että,
Niinpä, että se siitä isanmallisuudesta..
Alpaanialaiset ovat kaikkein suurimpia rikollisia, Tyllykkä löysi oikean kodin itselleen KANSALLISEN KOKOOMUKSEN riveistä. Siällähän ne suurimmat rosvot ja filunkit istuu Kataisen johdolla. YK- on yrittänyt saada alpaaniaa pois korruption ja salakuljetuksen tieltä, siinä kuitenkan onnistumatta. Naapurimaamme Ruotsi on ollut helisemässä näiden rosvojoukkojenkanssa, Pankkiryöstöt ja helikopteriryöstöt ovat tehneet jus tämänalueen rikollisjengit. Ruotsi otti avosylin heitä vastaan sodanaikana, nyt ne ovat levittäytyneet koko pohjolan alueelle, ja merkkejä on että ne lyöttäytyy yhteen venäläisliikojenkanssa.
Asiasta on jo merkkejä kuljetusalalla huumausaine ja piraattien levityksissä.
Voin vain toivoa että Suomalaiset katsovat tarkkaan ketä äänestää.
Kuppanen tapaus yrittää olla niin että niin että voihan reva.
LÄHTIESSÄÄN, kun tarvii suomalaisia arvostella. Entisessä kotimaassaan olisi ilmeisesti ollut paljon parempi olla.
Olisi ehkä saanut palvella näitä herroja sielunsa syvyyksistä asti.
Huomatkaa miten kokoomus yrittää pönkittää Hetemajta ja miten Hetemaj mielisteli Thorsia taannoin TV:ssä.
Eipä ole tytöllä politiikasta ym. asioista syvällisempää sanottavaa, samaa laulua toistaa kuten muutkin saman linjan soosaajat.