Näkijälle

Olisko täällä sellaista näkijää joka haluais kattoo minun lähitulevaisuuteni. Rakkausasiat ja työ.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

työasiasi tulevat järjestymään, ensialkuun saat osa-aikaisen työpaikan, jota kautta saattaa järjestyä jotakin parempaa. työn tiimoilta tulet tutustumaan ihanaan ruskeaverikköön, jonka kanssa saatte viettää monet huumaavan ihanat yöt, ja löydät oman homoseksuuaalisuutesi. suhteenne jää kuitenkin lyhytaikaiseksi, ja tulet avioitumaan naisen kanssa.

Äänestä

Siis olen kyllä mies ja ihan hetero??

Äänestä

Kommentoi aloitusta


?? kirjoitti:

Olisko täällä sellaista näkijää joka haluais kattoo minun lähitulevaisuuteni. Rakkausasiat ja työ.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu