kävin siis tänään näyttämässä vanhaa -88 autoa.helvetin hyvä palvelu oli siellä.pullat oli niin isoja etten voinu ottaa.mieluummin pari suklaakeksiä kahvin kera.4 virhettä olis tullu niin sälli sääti ite valojen suuntauksen.
eli leima tuli. 38 e. itse kävin nyrkkipajalla pakokaasut.
en väitä ettei olis menny muualla läpi mutta palvelu oli hyvää.parempaa kuin koskaan saanu katsastuksen yhteydessä
eli leima tuli. 38 e. itse kävin nyrkkipajalla pakokaasut.
en väitä ettei olis menny muualla läpi mutta palvelu oli hyvää.parempaa kuin koskaan saanu katsastuksen yhteydessä
Vastaukset 3
Vanhimmat
Näinhän se pitää käytännössä toimia. Itse ohimennessä menin kysymään lisävalojen asennusta. Yllätys yllätys. 6 halogeenia saa palaa yhtä aikaa.
Juotiin kahvit ja pohdittiin systeemin toteutusta. Eikä maksanut mitään.
Olipa hauska lukea jotain positiivistakin katsastuksesta.
Vaikka hylky tuli (varaosat maksoivat eur 20,00) olin myös myönteisesti yllättynyt Sellukatu 1 katsastusasemasta. Nuori poika tuntui osaavan hommansa ja kertoi asiallisesti viat ja antoi korjausohjeet. Kun aikaa oli niin tuli keskusteltua myös muista asioista, esim. että ovatko Bilteman jaettavat laakerin suojukset mistään kotoisin jne.
Jäi hyvä mieli, jatkossa minun vakipaikkani....