uusi jeepisti

ostin tuossa jeep cherokeen dieselin vuosimalli 2006 automatin.oisko tämmöseen saatavilla suomen kielistä käyttöopasta?
2346
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ei ole. Muta ei hätää, siinä lukisi vain, että ota yhteyttä valtuutettuun korjaamoon. Tämän luettuasi pärjäät hyvin ilman sitä kirjaa. Voithan toki opetella saksaa niin, selviää se kirjan sisältö.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jeappi kirjoitti:

ostin tuossa jeep cherokeen dieselin vuosimalli 2006 automatin.oisko tämmöseen saatavilla suomen kielistä käyttöopasta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu