Muistatko joskus

kun olin polviani myöten lovena suhun. Miten käytit häikäilemättä tunteitani hyväksi
5216
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

samat sanat hänellekin.

Äänestä

Muistaakseni sinä torjuit minut. Mutta you know, all you have to do, is to call and i come running.

Äänestä

Et kyllä kertonut

Äänestä

Söpö viesti hänelle

Äänestä

Minä en ainakaan ole katkera vaikka sinä mies minun tunteisiini et voinut vastatakkaan eihän rakastamaan voi ketään pakottaa,mutta pakko se on viheltää peli poikki rakkaus yksipuolisesti on tuhoavaa.Ja se yhteinen aika noin 3 vuotta on ollut elämäni parasta aikaa,on mitä muistella

Äänestä

Kommentoi aloitusta


muistuuko mieleen kirjoitti:

kun olin polviani myöten lovena suhun. Miten käytit häikäilemättä tunteitani hyväksi

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu