Nainen raiskattiin 2 kertaa samana yönä.

11370
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Koska kyseessä on kerhotila, poliisi varautui rakennuksen sisälle menoon ja tutkinnan suorittamiseen riittävällä henkilömäärällä turvallisen toiminnan takaamiseksi. .

Äänestä
  • Mikähän kerho mahtaa olla kyseessä?

    Äänestä

  • huomaathan että tämä kerhotiloihin sisälle meno tarkoittaa toista juttua, ei näitä miehiä ole kerholta pidätetty.

    Äänestä

Siinäpä tuli todistettua kertaheitolla Cannonballien "miehekkyys," eli varmaan tekijät on sankareita kaltaistensa joukossa.
Idiooteiksi syntyneitä ei muuksi voi muuttaa.

Äänestä

Eihän ne sisäsiittoset apinat muuten naista saa!!! Perkeleen pellet!

Äänestä

Pikkukaupungin pellet vaan Helsingin kaduille, niin äitiä tulisi ikävä...

Äänestä

Kyllä näitä raiskaajiakin pitää ymmärtää, vuosikausia prätkäpressan alistettuna panopuuna herättää väkisinkin halun olla itsekkin joskus muutakin kuin kontallaan !

Äänestä
  • Aivan..aivan...
    Lukijoiden tulee siis miettiä, kuinka suuresti moottoripyöräjengiläiset on vammautuneet henkisesti siitä kun samaa sukupuolta oleva henkilö käyttää asemaansa hyväksi ja on ns.perämies.
    Kun vuosikausia tuupitaan ihan takaapäin pyytämättä ja yllättäen, niin kyllä siinä mies kun mies menettää miehuutensa lisäksi viimeisenkin mahdollisesti jäljellä olevan henkisenterveytensä sen lisäksi että peräsin tulehtuu..oli se vaikka mursunnahkan veroiseksi parkkiintunut kovassa käytössä. Niinpä on kaiken tuollaisen jälkeen selvää etttä hinurihommia harrastaneet ja henkisesti sairastuneet jengiläiset tietämättään haluaa ikään kuin siirtää oman taakkansa pois itseltään ja se tapahtuu luonnollisesti raiskaamalla, kuten heillekin on tehty.
    -Haluan tässä yhteydessä huomauttaa ettei kannata ihmetellä jengiläisten taholta nahkaisiin asuihin pukeutumista. Se ei ole suinkaan turvallisuutta lisäävä ajoasu, vaan paljastaa ihan muita taipumuksia..ja ehkä arvaattekin että kyseessä on "hieman poikkeava" seksuaalinen suuntaus.
    -

    Äänestä

"tosimiehiä" , voi vi...tu!! Saunan taakse,eikös? Siinä se kun ei pärjää Cannonball edes porukalla suomalaiselle miehelle,niin vetäistään raiskata porukalla tyttönen,itsetunto kohoaa!!Kuten joku jo kirjoitti,niin omassa porukassaan pitkin Suomenmaata varmasti kovia sankareita!!!!!!!!!!!!!!!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


--!-- kirjoitti:

http://www.suomitv.fi/uutiset/nainen_raiskattiin_kahdesti_samana_yona

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu