koukussa yhdenillan juttuihin.. morkkis

oiuyfdcvb

siis miten pääsee eroon kaameata morkkiksesta jota aina niin himokkasti olen hommaamassa kun baarissa käyn... kai se on pakko nyt myöntää että olen koukussa yhden yön juttuihin.. vaikka selvinpäin se ajatus minua inhottaakin niin aina se vaan toistuu ja jos juon itseni siihen tiettyyn käänniin niin tiedossa on armotonta panemista jossain... mutta toisaalta syytän tästä taas miehiä ja itsäni miehet haluaa aina vaan pillua ja se siitä... noh onneks enää muutama päivä nii kaitää tästä helpottaa..

5

720

    Vastaukset 5

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Oletko siis nainen?
      Älä sheivaa sääriä, kainaloita äläkä alapäätä.. Anna kaiken rehottaa kun olet menossa baariin. Näin et varmasti kovemmassakaan kaatokännissä kehtaa näyttäytyä kenellekään alasti :'D

      heheheee tehty mikä tehty ei kannata stressaa liikoja :) Muista ehkäisy :D

    • Iso-Pena

      Pitäisiköhän rajoittaa alkoholikäyttöä, kun et selkästikään kykene silloin kontrolloimaan itseäsi?

    • laxnoi

      juu pitäis rauhoittaa alkoholin käyttöä ja olen vähentänytkin mutta aina sama vanha juttu toistuu kun radalle lähden... ja laura oon senkin tehnyt mutta ei siitä ollut mitään apua kun on promillet veressä nii edes karvat ei hidasta :D

    • .............PP

      tuttu ongelma. itselleni käy aina samalla tavalla, vaikka seurustelen!!!!!!!! koen kamalaa morkkista tekojeni jälkeen, mutta rakastan seksiä, en vain haluaisi miehelleni tehdä sellaista.

    • Jymyhunaja

      Itseasiassa, tarteisit apua tai sinun on ehdottomasti lopetettava juominen, se ei sinulle sovi. Ilmeisesti ei ole tullut mitta vielä täyteen. "Jumala suokoon minulle tyyneyttä hyväksyä asiat, joita en voi muuttaa, rohkeutta muuttaa, mitkä voin, ja viisautta erottaa nämä toisistaan."

      Myönsimme voimattomuutemme alkoholiin nähden ja että elämämme oli muodostunut sellaiseksi, ettemme omin voimin kyenneet selviytymään. Opimme uskomaan, että joku itseämme suurempi voima voisi palauttaa terveytemme. Päätimme luovuttaa tahtomme ja elämämme Jumalan huomaan -sellaisena kuin Hänet käsitimme. Suoritimme perusteellisen ja rehellisen moraalisen itsetutkistelun. Myönsimme väärien tekojemme todellisen luonteen Jumalalle, itsellemme ja jollekin toiselle ihmiselle. Olimme täysin valmiit antamaan Jumalan poistaa kaikki nämä luonteemme heikkoudet. (Jesus Christ!)

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Minä en ole koskaan

      Rakastanut ketään toista yhtä paljon kuin sinua
      Ikävä
      98
      994
    2. Nyt se syksy on sitten alkanut

      Esimerkiksi tänään sataa aamusta iltaan, ja nytkin.
      Maailman menoa
      52
      994
    3. Tiesitkö? Jorma Uotisen EX-rakas on Helena Lindgren - Nämä ovat välit nyt: "Me ollaan..."

      Jorma Uotinen ja Helena Lindgren olivat avoliitossa v. 1982-1999. Pariskunta oli aikansa näyttävä julkkispari, missä i
      Kotimaiset julkkisjuorut
      21
      842
    4. Vähän pitää

      Kiusia ja näyttää
      Ikävä
      135
      802
    5. Anteeksi J-mies

      Anteeksi että myötävaikutin siihen että rakastuit minuun, jota et voi koskaan saada. Viimeksi kun näimme ja katselimme t
      Ikävä
      121
      776
    6. Olet nainen ollut vaikein rasti

      Eniten olet tunteitani myllännyt ja niitä kuluttanut, ja tuottanut. 🤔
      Ikävä
      46
      717
    7. Taidat olla

      Luovuttanut jo minun suhteeni osalta?
      Ikävä
      45
      656
    8. Kenen viisautta on ollut laittaa tie väärällä murskeella pilalle

      Kenen viisautta on ollut kun Siimeksen/Kylmänpurontie pantu pilalle kun on ajettu liian karkeaa mursketta. Rengasliikke
      Hyrynsalmi
      24
      634
    9. Minä muistan

      Minä muistan sinut nauravana. Sellaisena, joka sai tavallisenkin hetken tuntumaan vähän kevyemmältä, kuin huoneeseen ol
      Ikävä
      45
      610
    10. Riittääkö mahkut

      Kaivattuusi 🤭.
      Ikävä
      41
      600
    11. Mä voisin rakastua noihin tähti silmiin

      Katseesi on niin lumoava nainen💚.
      Ikävä
      19
      596
    12. Jos tullaan toisiamme vastaan, niin

      pitäiskö pysähtyä ja onnitella?
      Ikävä
      46
      578
    13. Voisiko vielä välillemme jotain kehittyä

      Vai heihei ja ei nähdä enää.
      Ikävä
      34
      552
    14. Siinä kävi mies nyt niin että tämä ämmä muuttaa ulkomaille

      Vuonojen maa kutsuu, joten ei hätää. Et kuule minusta enää. 😂 Lycka till! Ämmä riittää.
      Ikävä
      72
      548
    15. Koska Martina viettää aikaansa lapsiensa kanssa

      Äiti vaan juoksee miehen perässä Tallinnassa, Lontoossa, Turussa. Kyllä oli kätilö oikeassa, kun sanoi, että ei olisi ka
      Kotimaiset julkkisjuorut
      137
      526
    16. Mitä muuta on olemassa kuin lisääntyminen

      Jos mies ei pääse lisääntymään niin mikä hänen osansa elämässä on? mitä jää jäljelle? Hän on vain muiden palvelija kok
      Sinkut
      117
      518
    17. Ähtäri on taas TV: n ja radion ykkösuutinen

      Uusi podcast on julkaistu ja on nyt kuunneltavissa. Mot on tehnyt hyvää työtä! Mikko Savola ja kepu ei ota mitään vast
      Ähtäri
      44
      516
    18. Tilanteenne

      Onko tilanteenne tällä hetkellä hyvä?
      Ikävä
      47
      505
    19. Kerro kolme hyvää asiaa

      Kaipaamastasi ihmisestä ja lisää perään onko kaivattusi n vai m 😍
      Ikävä
      25
      502
    20. Kuhmolainen opettaja tuomittu vainoamisesta

      https://yle.fi/a/74-20248184 ”Kuusikymppinen kuhmolaisnainen piinasi naapureitaan lähes kahdeksan vuoden ajan. Nainen
      Kuhmo
      10
      498
    Aihe