mb c 2001-2003 uskaltaako?

niin pyyntihinnat ovat 10vuotta vanhoista autoista hirveitä!
onko nuo vielä hintansa väärtejä. tosin parinvuoden päästä niitä ei varmaan saa käsistä pois? tai ainakaan kukaan maksa juuri mitään? asiallisia vastauksia kiitos?
3178
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ei tuollaisiin kysymyksiin voi vastata mitään oikeita vastauksia, vaan nuo kaikki on hyvin henkilökohtaisia harkinta asioita/mieltymyksiä mikä on kallista/halpaa yms.

Äänestä
  • persaukiselle kaikki on aina kallista. Mutta Mersuista vaan haaveillaan.

    Äänestä

  • Varsinkin kun kirjoitti:

    persaukiselle kaikki on aina kallista. Mutta Mersuista vaan haaveillaan.

    ai ,tuskin rahamiehet 10 vuotta vanhoista haaveillee? vai mitäs säänyt höpötät?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


aika vanha kirjoitti:

niin pyyntihinnat ovat 10vuotta vanhoista autoista hirveitä!
onko nuo vielä hintansa väärtejä. tosin parinvuoden päästä niitä ei varmaan saa käsistä pois? tai ainakaan kukaan maksa juuri mitään? asiallisia vastauksia kiitos?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu