Elikkäs olen lähössä reissuun tässä huhti- tai toukokuun aikana Etelä-Eurooppaan, mutta kohde on vielä hakusessa. Kaipaisin hyviä ehdotuksia :) Kohteesta tulisi löytyä hyvä ranta, lämmin ilmasto, hieman yöelämää, erilaisia ravintoloita yms.. Tahtoisin kuitenkin paikkaan, jossa yksin matkustava reilu parikymppinen nainen saisi olla suht koht rauhassa ilman suurta vastakkaisen puolen häirintää. ;) Eli melko rauhallinen paikka on hakusessa, mutta ei kuitenkaan mikään ihan tuppukylä. Hintataso mielellään maksimissaan Suomen luokkaa, ja matkustaminen suht edullista. Ehdotuksia otetaan vastaan!
Hyviä rantalomakohteita yksin matkustavalle?
verkkuu
1
1209
Vastaukset
- Anonyymi
croatia pulan nimisessä kaupunkissa tai sitten espanjaki on hyvä paikka
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kokoomus haluaa leikata vielä lisää sosiaaliturvasta
Kokoomuksen Sanni-Granhn Laasonen pyytänyt KELA:aa selvittämään mistä leikataan vähäosaisilta vielä lisää sosiaaliturvas2691637Oletko pitkävihainen ja onko sinulla " huono muisti muisti "?
Mitä asioita et unohda tai anna anteeksi ? Mitä asioita voit " unohtaa" tai unohtaa? Vastaa koskien kaivattuasi tai yle371512- 961316
- 181300
Ikävöin sua
Sä vaan pyörit mun mielessä, en saa sua unohdettua. Tilanteesta tekee vaikean sen kun molemmat ollaan varattuja ja tilan61217Neljä kuukautta vankeutta, kenelle?
Kuka tuomittiin ehdottomaan neljän kuukauden vankeustuomioon ja korvauksiin?101037Minä täällä vaan
Ukko jota oot joutunu joskus sietämään työnpuolesta. Toivottelen kauniita unia💛86950Jos haluat jatkaa tutustumista
Pyydä mut suoraan kunnon treffeille. En lähde mihinkään epämääräiseen viestittelyyn enää.66925T, miten mun pitäis toimia
Olen niin toivottoman ihastunut suhun...ollut jo liian,monta,vuotta. Lähestynkö viestillä? Miten? Sun katse...mä en kest43901- 32890