mitä mieltä olet, tuleeko meistä pari vai ei??
naiselle menee länteen..
naiselle menee länteen..
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
No tuleee meistä!! Eikö sen pitäis olla ihan selvää, hyvä mies... :))
kysyt?
Ei tule. Kyllä sä varmaan sen ymmärrät.
Minä tiedän,että meistä tulee pari :) naiselle myös länteen:P Hyvää yötä.
Täällä on pari naista minun lisäksenikin
että pitää kysyä heiltäkin
oisko tää ollu sittenkin heille..
http://www.youtube.com/watch?v=psHiq_a-pYw&feature=related
Ei tullut sillä erää, mutta mä kaipaan! Sun kohtaaminen kirjoitti mun tulevaisuuden. Et tiedäkkään kuinka suuri merkitys sinulla on tarinassani!
Sinä kuljet edellä, sun pitäisi tuntea polku. Kun yksin haavojaan parantelee, kiire näyttää häviävän?
Jos haluat saada oikean vastauksen, silloin kysyt sen häneltä itseltään,
et puhelimessa vaan kasvotusten.
Tämän varaan ei kannata jättää jos toisesta todella välittää.
Hyvää yötä !
http://www.youtube.com/watch?v=ILYZjfhn0fo&feature=related
( tämä siksi, siitä tunnistaa minut ja pyydän anteeksi, en ymmärtänyt sen niin paljon häiriötä aiheuttavan )
haluaisin kyllä sitä ennemmän kuin mitään muuta mutta näyttää kyllä vähän toivottomalta tää homma, että tiedä sit mitä tulevaisuus tuo tullessaan :)
vieläkin uskoa/toivoa,että tulee se päivä,jolloin meistä tulee pari!
Jos täytyy tämän palstan kautta kysellä nimettömillä viesteillä niin eiköhän se toivottu suhde ole miljoonien kilometrien päässä.ottakaa järki käteen ja soittakaa toisillenne pliis tämä on surkeeta luettavaa..