Auttakaa joku ees, kun mua on yks v*tun ***** yrittänyt jo vuosia painostaa ja pakottaa semmoseen mitä en halua. Se on yrittänyt varmaan pakkoparittaa mua ja pakottaa mut harrastamaan ***** jonkun kanssa, vaikka en halua. Yrittänyt painostaa tehtailemaan pikku-idiootteja, vaikka en halua. Vannon että kirjotan totta. Mulla on ihan oma tahto, ja onko se hullun *** nii vaikea sitä hyväksyä etten halua tehdä semmosta mitä se on minun halunnut tekevän. Olenkin huutanut ja itkenyt monesti tuon takia, huutanut tosi hullua huutoa. Tuo on oikeesti totta. Haluan että tuo ***** joutuu lukkojen taakse ja saa lähestyskiellon ettei vois enää yrittää pakottaa mua tekemään semmosta mitä en halua. Entä jos tuo seonnut **** onnistuu pakottamaan minut semmoseen mitä en halua? Mul on ollu paniikkinkohtauksiakin ja oon ollu tosi sekaisin. Tekis joku siitä painostajasta rikosilmotuksen jo vihdoinkin. Sitten se on sanonu että en oo normaali kun en halua semmosta, ja jokainen normaali ihminen haluaa sellasta. Sitten en halua olla normaali.
APUA!!!!!!!!!!!!
EI!
apua!!!!!!!!!!!!!!!!
1
187
Vastaukset
- apua!!!!!!!!!!!!!!!!
Sori....
en tarkottanu että kaikki lapset ois idiootteja, nehän on viattomia. Mut en halua oima lapsia ja siihen on muutama syy mitä en kirjota nettiin. Mutta mitä nyt teen kun ****** on yrittänyt painostaa tekemään sellasta mitä en halua.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä aiot tehdä uudenvuoden aattona
Mitä olet suunnitellut tekeväsi uudenvuoden aattona ja aiotko ensi vuonna tehdä jotain muutoksia tai uudenvuoden lupauks2084545Marin sitä, Marin tätä, yhyy yhyy, persut jaksaa vollottaa
On nuo persut kyllä surkeaa porukkaa. Edelleen itkevät jonkun Marinin perään, vaikka itse ovat tuhonneet Suomen kansan t1023294Väestönsiirtoa itään?
Ano "the Russo" Turtiainen sai poliittisen turvapaikan Venäjältä. Pian lähtee varmaan Nazima Nuzima ja Kiljusen väki per881797Ikävä sinua..
Kauan on aikaa kulunut ja asioita tapahtunut. Mutta sinä M-ies olet edelleen vain mielessäni. En tiedä loinko sinusta va131407Muistattekos kuinka persujen Salainen Akentti kävi Putinin leirillä
Hakemassa jamesbondimaista vakoiluoppia paikan päällä Venäjällä? Siitä ei edes Suomea suojeleva viranomainen saanut puhu181346Vuoden luetuimmat: Mikä on Pelle Miljoonan taiteilijaeläkkeen suuruus?
Pelle Miljoonan eläkkeen suuruus kiinnosti lukijoita tänä vuonna. Artikkeli on Suomi24 Viihteen luetuimpia juttuja v. 20241253Riikka Purra sanoo, että sietokykyni vittumaisiin ihmisiin alkaa olla lopussa.
https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/be8f784d-fa24-44d6-b59a-b9b83b629b28 Riikka Purra sanoo medialle suorat sanat vitt2561180- 521168
Lindtmanin pääministeriys lähenee päivä päivältä
Suomen kansan kissanpäivät alkavat siitä hetkestä, kun presidentti Stubb on tehnyt nimityksen. Ainoastaan ylin tulodesi101141- 551069