Auttakaa joku ees, kun mua on yks v*tun ***** yrittänyt jo vuosia painostaa ja pakottaa semmoseen mitä en halua. Se on yrittänyt varmaan pakkoparittaa mua ja pakottaa mut harrastamaan ***** jonkun kanssa, vaikka en halua. Yrittänyt painostaa tehtailemaan pikku-idiootteja, vaikka en halua. Vannon että kirjotan totta. Mulla on ihan oma tahto, ja onko se hullun *** nii vaikea sitä hyväksyä etten halua tehdä semmosta mitä se on minun halunnut tekevän. Olenkin huutanut ja itkenyt monesti tuon takia, huutanut tosi hullua huutoa. Tuo on oikeesti totta. Haluan että tuo ***** joutuu lukkojen taakse ja saa lähestyskiellon ettei vois enää yrittää pakottaa mua tekemään semmosta mitä en halua. Entä jos tuo seonnut **** onnistuu pakottamaan minut semmoseen mitä en halua? Mul on ollu paniikkinkohtauksiakin ja oon ollu tosi sekaisin. Tekis joku siitä painostajasta rikosilmotuksen jo vihdoinkin. Sitten se on sanonu että en oo normaali kun en halua semmosta, ja jokainen normaali ihminen haluaa sellasta. Sitten en halua olla normaali.
APUA!!!!!!!!!!!!
EI!
apua!!!!!!!!!!!!!!!!
1
208
Vastaukset 1
- apua!!!!!!!!!!!!!!!!
Sori....
en tarkottanu että kaikki lapset ois idiootteja, nehän on viattomia. Mut en halua oima lapsia ja siihen on muutama syy mitä en kirjota nettiin. Mutta mitä nyt teen kun ****** on yrittänyt painostaa tekemään sellasta mitä en halua.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Orpo pelästyi, kun asiat tulivat ilmi ? Hallitus ei enää tuekaan Garden hanketta
Pääministerinä Orpo on vastuussa hallituksensa päätöksenteosta. Hallitus päätti avokätisestä tuesta hankkeelle, joka ei3991641- 1451071
- 661036
- 861024
- 92940
Miksi naiset tuoksuvat vaihdevuosien tietyssä vaiheessa todella etäännyttäviltä
Mietin tätä, onko luojalla ollut jokin tarkoitus näin voimakkaan lemun aikaan tekemiselle. Monet ajattelevat miten joku134732- 94721
- 45691
Voisitko mies auttaa..
Ottaisit yhteyttä vielä kerran, jos haluat? 🤔 Jätäthän ilkeät kommentit pois.50659En ehkä onnistu siinä
Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.57634