sä et siis enää varmaan

koskaan halua mua nähdä niin kait se täytyy vaan nyt hyväksyä ja lopettaa tämä typerä ikävöinti ja haaveilu.
3255
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ootko ollu hänee yhteydes henkilökohtasesti?

Äänestä

Olen.

Äänestä

parasta kuitenkin ensin varmistaa, haluaako hän nähdä sut vielä. Ehkä haluaakin.

Jos mä oon kyseessä, niin vastaus on KYLLÄ ja monta kertaa...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


niin väsynyt tähän kirjoitti:

koskaan halua mua nähdä niin kait se täytyy vaan nyt hyväksyä ja lopettaa tämä typerä ikävöinti ja haaveilu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu