Terve arvon isot veljet/fillariasiaa

Fillariasiaa.
Mitat on 185cm/190kg ja pitäsi löytää polkupyörä, joka kestää alla.
Onko teillä kokemusta/tietoa asiasta ?
574
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Mulla on mitat 182cm/125,5kg ja alla Insera. Inseran rungolla on kymmenen vuoden takuu. Kestää. Perse kyllä tulee kipeäksi painon alla.

Äänestä

125 ja 190 kg on kyllä aikalailla eri asia.

Äänestä

Notota, ei polkupyöriä tehdä kestämään lähes 200 kiloa eli kannattaa ensin laihduttaa.

Äänestä
  • Että joku viittii tämmösiä viestejä kirjotella. Sulla on varmaan hyvät perusteet väitteellesi, tutkimustietoa ja sen sellaista.

    Äänestä

Ihan kuule kaupunkilaisjärkeäni käytän.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


bikmäkateriaplussana kirjoitti:

Fillariasiaa.
Mitat on 185cm/190kg ja pitäsi löytää polkupyörä, joka kestää alla.
Onko teillä kokemusta/tietoa asiasta ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu