Homojen lempihallitus

heh heh..

SATEENKAARIHALLITUS,,, heh he
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Hah. On se kumma kun homot saa mellastaa, räyhätä, riehua sekä kampanjoida ja mainostaa itseänsä miljardeilla vuodessa
(Lähde: http://dianedew.com/gayles.htm) eikä muut saa avata enään suutaan.

Homoliikkeestä/ilmiöstä on tullut massiivinen poliittinen imagokampanja, jota kaupitellaan kaiken maailman propaganda projekteilla kuten
"It-gets-better-project" ja kaiken maailman "Sime its ok to be gay" -mainoksilla (esim. jenkeissä televisiosta jopa mainoksina tuollaista) jne.

Yhteiskunnan moraalinen luhistuminen ja kulttuurin tuhoutuminen on täysin tahallisesti aiheutettu ja on surullista, että maan johto harrastaa moista.

Äänestä

VÄÄRÄ USKOISET HALUAA VALTAA LISÄÄ .....JOKA KUMOTAAN VAJAAN KUUKAUDEN PÄÄSTÄ....

Äänestä

NATSIT JA NIIDEN JÄLKELÄISET VALLASSA SUOMESSA!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Buahaahhaahhhaaa kirjoitti:

heh heh..

SATEENKAARIHALLITUS,,, heh he

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu