Napsahti 50

mut eise haittaa :)
8134
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Eikäsö tuonne vanhempaaan ennee haittaa jos ei ihan osukkaa....

Äänestä

Onnittelut! :)
Niinhän noita vuosia napsahtelee, eikä sille mitään voi..

Äänestä

Tosiaan , onnea, nythän on SE päivä ;))))
Ei ne vuodet haittaa, pääasia et tassu nousee ja elämässä on aina jotain odotettavaa, se on nurkan takana, kai....?

Äänestä

Pitäiskö onnitella vai ottaa osaa?

Se on vähän siinä rajamailla kumpaa sanoisi......

Äänestä

Haittaa????:)))
Onnea.
Paras elämä alkaa, tai siis ainakin mulla alkoi viiskymppisenä :))

Äänestä

mua haittaa yhä enenevästi ja pian kurotan kuuskyt......
kroppa ei unohda ikäänsä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nicki taas kirjoitti:

mut eise haittaa :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu