Edellinen tyttöystäväni rakasti pallihikeäni ja sanoi, etten saisi huuhdella pallihikeäni pois ollenkaan. Minua kuitenkin hieman häiritsee ajatus, että se tuoksahtelisi housujen läpikin, vaikka en niin muutoin niin nuuka olekaan näistä hygieniaan liittyvistä asioista. Vähän miehen täytyykin tuoksahdella miehelle, kun tässä ei mitään neitejä olla. Mutta mikä on oikea "pallihien koko, eli määrä"? Onko pallihien "koolla" väliä?
Pallihien määrä
Paljon parempi?
71421
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Mitä enemmän pallihikeä, sitä parempi. Parasta on homejuustomainen, hieman viipyilevä tuoksu, joka maistuu suussa pehmeän karvaalta.
käy suakaan kateeksi.
Taidat olla yksi ja sama voittaja tai sitten teitä on kaksi. No pahempi teille. No tietty provosointi on kai tarkoituksesikin, mutta provosoinnin kautta toisiin vaikuttaminen on aika rajallinen keino.
Mutta ei niin paljon pahaa, ettei jotain hyvääkin: siinä mielessä tasoisesi tyypit on hyödyksi, kun harhautuu itse kesken työpäivää tsekkaamaan tämmöisiä sivuja. Ei siinä ole tietenkään paljon ylpeilyn aihetta. Mutta ei käy kieltäminen, etteikö vaikka "maijan" kommentin lukeminen nosta itsetuntoa, kun huomaa, että
aina näyttää löytyvän mitättömyyksiä, joiden bongaaminen joltain helvetin seksikeskustelupalstalta saa oman asioinnin sieltä tuntuvan pelkältä satunnaiskäynniltä, kun joka "satunnaiskäynnillä" tuntuu löytyvän joitain pallihikikeskustelijoiden tasoisia mitättömyyksiä.
Ei ole varmaan hauska elämä sinullakaan, kun löytyy aikaa kirjoittaa tän tasoiselle palstalle mukafiksuja juttuja. Pikku vihje: yleensä kun ihmiset ovat seksi mielessä liikenteessä, ne jättää aivot narikkaan. Jos joku on niin urpo, että haluaa päteä tämmöisessä joukossa, niin onneksi olkoon vaan. Onhan se tietty helpompaa kuin herättää huomioita jossain älynkäyttöä vaativilla foorumeilla. No, mä meen laittaan aivot takas narikkaan ja tsekkaan seuraavaksi vaikka "Peppuseksi"-osion. Terve.
Hyvä, että otit tämän tärkeän asian keskusteltavaksi täällä. Minua on askarruttanut pallihien oikea määrä jo vuosia ja epätietoisuus siitä on tehnyt minusta tosi säikyn. Olisikin tärkeää, että useampi nainen vastaisi, jotta saisin optimoitua pallihikeni niin, että olisin optimaalisen hurmaava.
...
sullakin
Kuule, oikeastaan menee vähän huonosti. En ole vieläkään saanut vastausta siihen, kuinka paljon on oikea pallihien määrä. Ymmärräthän, se saa minut aivan hermoraunioksi.
..en tiedä. mutta pallihien saa kätevästi pois palleista tyttöystävän hammasharjalla. on sitten kiva hihitellä sohvalla kun muija menee pesemään hampaita. hehehe suosittelen teillekin