Hihhih, millonkohan kimittäjä-Mikke joutuu haastattelu kieltoon, ihme kimittäjä, ei sovi jääkiekkoilijan imagoon. Muistanette CCCP:n Vladimir Petrovin punakoneesta. Huippupelaaja mutta ihme kimittäjä, ei montaa haastattelua varmaan antanut? Hihihi.
kimittäjä-Granlund
15
261
Vastaukset
- juha82222
sillä ei oo mitään VITUN VÄLIÄ
millaisella äänellä sie puhut!!
puhutko möreällä äänellä vai kimeällä.
se ei tee susta luuseria jos sulla on vähän naismainen ääni tai oisit vähän naisennäköinen kuten Lennart Petrell esim.
Ei mitään vitun välii, kaikenlaisia otsikoita sinäkin teet mut okei, eletään sovussa vaan. - Micce.
joo, huvittaa tosiaan kun Graanluntti kimittää kun tytöt. Ei oo oikein mediapersoona. Onks Petrovin puhetta missään mist voi kuunnella?
- juha82222
minusta Granlund osaa olla hyvin julkisuudessa median kanssa
pokka pitää hyvin sekä median kanssa että itse pelissä.
Se nähtiin tänäänkin.
hienoa Mikke kun sä näytät PITKÄÄ NENÄÄ epäilijöillesi jotka on ennenkaikkea joitakin Jokerit tai Jyp faneja jotka vihaa taitopelaajia a'la Mikael Granlund ja rakastaa kahvaajia a'la Pihlman.
Granlund on nuori mies ja on harvinaisella tavalla osoittanut henkisen vahvuutensa, kypsyytensä niin kaukalossa kuin sen ulkopuolella.
Teijän höpinät on tulta paskaa etteikö hän muka onnistu mediassa.
Hän on hyvä mediassa varmuudella.
OLEN 100%;STI OIKEASSA.PISTE.- tietäjä68
mika nhäkkisen "apinaenglatia" moitittiin muuta niinhän se on että tulokset ratkasee 1 1 granlund ihan hyvin juniorilta tosin tietty vastus oli heppoinen =)
- Jalonsoo
Ja jumalauta juntit hei, älkää samassa yhteydessä puhuko maailmanmestari Mika Häkkisestä ja jostain puulaakitason kiekkoilijasta. Saatana, mä saatan suuttua moisesta!
- Maaseutu sucks
Ketä vittua se kiinnostaa???
"Saatana, mä saatan suuttua moisesta!" - rokkijannu
Lol, Häkkinen. Mies jonka omaisuudesta vei entinen siivooja Valkealasta, Erja!
- Hökö.
kimikimikimiiiiiiiiiiii. Vaikee varmaan haastattelijan pitää poker-face mickeä haastatellessa, hih.
- Karski-Pepe
Kimittäjä oli äänessä nyt MM-kisoissaki. Kun radiosta kuunteli niin luuli että joku mimmipelaaja puhuu kiekosta, heheheh.
- Laku-Pepe
Hehhehhee, siitä huolimatta Granlund valittiin eilisen ottelun jälkeen Suomen joukkueen parhaaksi pelaajaksi!
...möreämmällä äänellä hänet olisi varmaankin valittu maailman parhaaksi pelaajaksi!?!
kimittäjä... miten se liittyy pelaamiseen? tässä huomaa kiekko fanien henkisen tason!
- HIFKIN MIES 84
petrov ja granlund oli pelaajina ihan eri luokkaa ja tasoa...
- df
Niin Petrov oli parmpi
- hahl hahl
df kirjoitti:
Niin Petrov oli parmpi
ja osasi kirjoittaa paremmin kuin sinä, df
- oefffrnjo
sil on just söpö ÄÄni hei d44
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 804456
Haleja ja pusuja
Päivääsi kulta 🤗🤗💋❤️❤️❤️ kaipaan sinua Tänäänkin.. Miksikäs se tästä muuttuisi kun näin kauan jatkunut 🥺844326Onko mukava nähdä minua töissä?
Onko mukava nähdä minua töissä vai ei? Itse ainakin haluan nähdä sinut 🤭433689Oi mun haniseni
Mul on ihan törkee ikävä sua. En jaksais tätä enää. Oon odottanut niin kauan, mutta vielä pitää sitä tehdä. Tekis mieli163333Hei rakas sinä
Vaikka käyn täällä vähemmän, niin ikäväni on pahempaa. Pelkään että olen ihan hukassa😔 mitä sinä ajattelet? naiselle392917En kirjoita sulle tänne
Enään nainen. Olen kyllä kiltisti enkä ala mihinkään kuin tosirakkaudesta. Kanssasi sitten jos se on mahdollista ja pidä142612Kyllä mulla on sua ikävä
Teen muita juttuja, mutta kannan sua mielessäni mukana. Oot ensimmäinen ajatus aamulla ja viimeinen illalla. Välissä läm102564IS:n tiedot: Toni Immonen irtisanottiin MTV:ltä Toni Immonen työskenteli pitkään MTV:llä.
IS:n tiedot: Toni Immonen irtisanottiin MTV:ltä Toni Immonen työskenteli pitkään MTV:llä. IS uutisoi torstaina Toni Imm381852Nainen, tunnusta että olet varattu ja tyytymätön suhteeseesi
Ja siksi pyörit täällä ikävä palstalla etsien sitä jotain jota elämääsi kaipaat. ehkäpä olet hieman surullinen, koska ta1571675Savon murteella viäntäminen asiakaspalvelussa?
Olin äsken tekemisissä puhelimitse rahoitusalan firman asiakasneuvonnassa. Tyyppi väänsi leveää savoa oikein perusteelli911205