Hihhih, millonkohan kimittäjä-Mikke joutuu haastattelu kieltoon, ihme kimittäjä, ei sovi jääkiekkoilijan imagoon. Muistanette CCCP:n Vladimir Petrovin punakoneesta. Huippupelaaja mutta ihme kimittäjä, ei montaa haastattelua varmaan antanut? Hihihi.
kimittäjä-Granlund
15
271
Vastaukset
- juha82222
sillä ei oo mitään VITUN VÄLIÄ
millaisella äänellä sie puhut!!
puhutko möreällä äänellä vai kimeällä.
se ei tee susta luuseria jos sulla on vähän naismainen ääni tai oisit vähän naisennäköinen kuten Lennart Petrell esim.
Ei mitään vitun välii, kaikenlaisia otsikoita sinäkin teet mut okei, eletään sovussa vaan. - Micce.
joo, huvittaa tosiaan kun Graanluntti kimittää kun tytöt. Ei oo oikein mediapersoona. Onks Petrovin puhetta missään mist voi kuunnella?
- juha82222
minusta Granlund osaa olla hyvin julkisuudessa median kanssa
pokka pitää hyvin sekä median kanssa että itse pelissä.
Se nähtiin tänäänkin.
hienoa Mikke kun sä näytät PITKÄÄ NENÄÄ epäilijöillesi jotka on ennenkaikkea joitakin Jokerit tai Jyp faneja jotka vihaa taitopelaajia a'la Mikael Granlund ja rakastaa kahvaajia a'la Pihlman.
Granlund on nuori mies ja on harvinaisella tavalla osoittanut henkisen vahvuutensa, kypsyytensä niin kaukalossa kuin sen ulkopuolella.
Teijän höpinät on tulta paskaa etteikö hän muka onnistu mediassa.
Hän on hyvä mediassa varmuudella.
OLEN 100%;STI OIKEASSA.PISTE.- tietäjä68
mika nhäkkisen "apinaenglatia" moitittiin muuta niinhän se on että tulokset ratkasee 1 1 granlund ihan hyvin juniorilta tosin tietty vastus oli heppoinen =)
- Jalonsoo
Ja jumalauta juntit hei, älkää samassa yhteydessä puhuko maailmanmestari Mika Häkkisestä ja jostain puulaakitason kiekkoilijasta. Saatana, mä saatan suuttua moisesta!
- Maaseutu sucks
Ketä vittua se kiinnostaa???
"Saatana, mä saatan suuttua moisesta!" - rokkijannu
Lol, Häkkinen. Mies jonka omaisuudesta vei entinen siivooja Valkealasta, Erja!
- Hökö.
kimikimikimiiiiiiiiiiii. Vaikee varmaan haastattelijan pitää poker-face mickeä haastatellessa, hih.
- Karski-Pepe
Kimittäjä oli äänessä nyt MM-kisoissaki. Kun radiosta kuunteli niin luuli että joku mimmipelaaja puhuu kiekosta, heheheh.
- Laku-Pepe
Hehhehhee, siitä huolimatta Granlund valittiin eilisen ottelun jälkeen Suomen joukkueen parhaaksi pelaajaksi!
...möreämmällä äänellä hänet olisi varmaankin valittu maailman parhaaksi pelaajaksi!?!
kimittäjä... miten se liittyy pelaamiseen? tässä huomaa kiekko fanien henkisen tason!
- HIFKIN MIES 84
petrov ja granlund oli pelaajina ihan eri luokkaa ja tasoa...
- df
Niin Petrov oli parmpi
- hahl hahl
df kirjoitti:
Niin Petrov oli parmpi
ja osasi kirjoittaa paremmin kuin sinä, df
- oefffrnjo
sil on just söpö ÄÄni hei d44
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kunpa minä tietäisin
Olisipa minulla tietoa, siitä oletko sinä nainen kiinnostunut minusta, miehestä joka tätäkirjoittaa, vai olenko minä aiv282641- 1272293
Syitä välttelyyn
En ennen ole kokenut tällaista. Miksi vältellään jos on ihastunut vai onko se aina merkki siitä ettei kiinnosta?1152014- 1291993
Yksi päävastuullinen heitti lusikan nurkkaan.
Toivottavasti omaisuuden hukkaamiskielto tulee välittömästi.121733Purrasta tehty huoli-ilmoitus
Näin lehti kertoo https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/0f1cfaf0-d4e4-4a97-9568-c27b3199b0161481260Tiedätkö ketään toista jolla on sama kaivattu
Eli joka ikävöisi samaa henkilöä tällä palstalla? Tai muualla? Tiedätkö miten kaivattu suhtautuu tähän toiseen verrattu291142Miksi kaivattunne
ei pystynyt koskaan kertomaan tunteistaan? Teitkö oikean valinnan kun lähdit etääntymään? Kuinka kauan olisi pitänyt odo901105Pelottaa kohdata hänet
En tiedä jaksanko tai kykenenkö. Tuntuu jättimäiselle vuorelle kiipeämiseltä. Pitäisikö luovuttaa. Pitäisi. En jaksa nyt901090Olisin halunnu vaan tutustua
Ja kevyttä olemista... Mutta ei sitten. Ehkä mies säikähti, että haluan heti kaiken. 😅 Kävisi ihan sellainen kevyt meno361019