puppuseksin jälkeen suoraan suuhun

hannusakari

tämä on vissiin vaan pornofilmikauraa. olen seitsemää naista viimeisen puolentoista vuoden aikana yrittäny saada ottamaan kullin suuhun suoraan omasta
perseestään mutta ykskään ei ole suostunut.no, yksi olisi suostunut jos persepanossa olisi käytetty kondoomia.

22

3487

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • GrayterHay

      Kiihottava ajatus, itsekin haluisin mut tuskinpa kokeilen.
      En yhtään ihmettele ettei naiset innostu moisesta. Pornofilmit on asia erikseen... niissä nyt tehdään mitä vaan kun rahaa tarjotaan tarpeeks...nojoo.

      Peräsuoli yleensä varmaan aika likainen? Vaikkei suoli täynnä olisikaan kai se kaikenmaailman bakteereja on täynnä..? Itse voisin harkita sitä, jos olisi tehty totaalinen suolihuuhtelu ennen koitosta ja tietäisin ettei kullin imemisestä anaalin jälkeen koidu ongelmia (siis bakteereista jtn). Pornossa varmaan käytetty aika paljon noita suolihuuhteluita, luulisin.

    • Rohkenen epäillä

      Mahtaisikohan HANNUSAKARI ottaa itse suuhun suoraan perseestä?

    • olette jääneet paljosta vaille
      olen kokenut sen ihanaa

    • Toiv.Jani

      Onpa outoa sakkia, meillä tuo ihan jokapäiväistä normipanoa. Näin pääsiäisen lähestyessä maustamme leikkiä dippaamalla pippeliä mämmirasiassa ja aktin jälkeen nautimme maittavasta puurosta. Tämä tuottaa poikaystävilleni suurta nautintoa.

    • yäk

      Oiskohan filmeissä käyty välillä suihkussa... ja kotona nukkumassa yöunet siinä välissä.
      Ei noi filmin tekemiset aina mee niinkuin näyttää valmiissa.

    • --------

      En oikein ihmettele ettei antaneet....
      Siis et kai nyt tosiaan ehdottanut sitä ilman suolihuuhtelua?
      Seksin on tarkoitus olla kivaa, eikä mitään ekstremeduudsonia.

      Anaaliseksin jälkeinen suihinotto ei ole mikään kovin kummoinen juttu, kunhan vain ennen sekstailuja muistaa sen suolihuuhtelun. Naiset ei sille ihan helposti lämpene, jos ei ole ennen kokeillut. Vakisuhde, hyvä luottamus ja sitten kun näytät itse ensin esimerkkiä, niin siltä pohjalta sitä herkkua voi lopulta saada.
      Eli oma esimerkki niin, että kun naisen pylly on huuhdeltu ja valmis seksiä varten, niin sitten jollain sopivalla sauvalla ensin työntelet sinne (tai nainen saa itse työnnellä) ja nuolet ja imet sitä sauvaa sitten. Jos et pysty, et myöskään ansaitse.

      Jos olisin itse nainen, niin en minäkään varmaan tämän tyyppisiä juttuja ihan kenen tahansa tollon kanssa tekisi. Molemminpuolinen luottamus ja kunnioitus on aika must.

      Siltä pohjalta, fundeeraile vähän itsekin, että miten ne naiset yleensä erikoisempiin seksijuttuihin suhtautuu, ja miten niitä pitää käsitellä, että uskaltautuvat kokeilemaan. Tämän kohdalla ennakkoluulot on aika kovat.

    • asdasdasdfdgdfg

      "tämä on vissiin vaan pornofilmikauraa"

      No ai jaa... Maa kutsuu, pitäiskö sitä pornoa katsoa vähän vähemmän...

    • ettäjotta jos....

      Ei henkisesti aikunen edes tarjoa KAkkasta kaluaan kenenkään suuhun , minä
      arvostan aina sänkykumppaniani vaikkakin maksan hänen palvelunsa . Voisiko
      ajatella suutelevansa NAISTA sonka suuhun olisi paskasen mulkkunsa tunkenut ?

    • joo,kyllä jotkut naiset ottaa ihan hyvin mut joillekin se on täyttä myrkkyä

    • Hannu 1000

      olen yrittänyt saada miestä muttakukaan ei oo halunnut olen jo tapaillut 5miestä mutta ei ne ota mua!

    • huh huh

      Tuollaiset hommat on erinomainen keino saada itselleen ripuli tai vatsatauti. Uloste sisältää valtavat määrät erilaisia bakteereita ja mikrobeja. Uloste joutuessaan virtsaputken suullekin aiheuttaa herkästi naisella esim. virtsatietulehduksen, joten mites sitten vatsassa, sillä ruoansulatussysteemi on muutenkin niin monitahoinen, että naisena en ainakaan lähtisi miehen tuollaisia AP:n ehdottamia fantasioita toteuttamaan.

      • voi päivää

        Sitä varten se suolihuuhtelu onkin tehty ennen kuin leikkiin ryhdytään.


      • Liukkarin maku
        voi päivää kirjoitti:

        Sitä varten se suolihuuhtelu onkin tehty ennen kuin leikkiin ryhdytään.

        Aktissa käytetään liukkaria. Pitäisi varmaankin sitten olla hyvältä maistuva... En ole maistellut liukkareita.


      • ah
        Liukkarin maku kirjoitti:

        Aktissa käytetään liukkaria. Pitäisi varmaankin sitten olla hyvältä maistuva... En ole maistellut liukkareita.

        paras liukaste on sylki, kun on kunnolla nuollut ensin naisen pepun. ja kyllä minä ainakin olen ottanut kalun välillä ulos pepusta ja sitten suuhun, sitten naiselle omaa reikää nuoltavaksi ym. ja sitten kunnolla panemaan perseeseen samalla kun on naisen lähellä ja suutelee....


    • _Diannah_

      Nuole ite oma paskanen kyrpäs jos niin himottaa.

      En minä naisena paskaa suuhuni halua! Hyi helvetti, pitääkö sekommaks mennä.
      Aluks ei pillu riitä, sitten ei perse riitä - sitten jo tungetaankin paskasta kyrpää suuhun.

      HEI HALOO?! :D:D:D:

      • hohhoijaa.

        Oletko sokea vai lukutaidoton, vai ymmärryspuoliko mättää? Kukaan ei ole paskasta kyrpää mihinkään tunkemassa. Puoli ketjua on ollut puhetta suolihuuhtelusta. Mitä varten oikein kuvittelet että se suoli huuhdellaan?


      • kuka oli sokea...
        hohhoijaa. kirjoitti:

        Oletko sokea vai lukutaidoton, vai ymmärryspuoliko mättää? Kukaan ei ole paskasta kyrpää mihinkään tunkemassa. Puoli ketjua on ollut puhetta suolihuuhtelusta. Mitä varten oikein kuvittelet että se suoli huuhdellaan?

        Ahaa, ookoo, sorry. Tämä ketjun aloittajahan tosiaan meinasi hurjaksi ruveta. Miellyttävä ajatus...


    • ero tiik

      jos se suoli on huuheltu nii mitens sieltä paskaa voi tulla

    • 17+12

      Ei se suolihuuhtelu kaikkia bakteereja poista, suurimmat pökäleet tulee ehkä ulos mutta voit olla aivan varma että sinne jää sekä ulostejäämiä ja valtava määrä bakteereja. Eli jo pelkistä terveydellisistä syistä todella huono idea.

      Näytä itse mallia. Tunge sormi perseesees ja nuole se sitten puhtaaks, kato kuin paljon ite sytyt...

    • PaskaJaska nams

      No eihän tuo ole temppu eikä mikhään, meilläpäin paska on herkkuruokaa. Yleensä saunan jälkeen la. syödään paska-annos joka on viikon aikana otettu talteen (siis ei ihan kaikkea, mutta parhaat palat kirjaimellisesti). Niitä sitten syödään innolla, joten eihän tuo ole temppu eikä mikhään.

    • mariaer122wew

      Jessus mitä sikoja

    • nuolevat anaaliani

      itse panen perseeseen ja kun tunnen tulevani, revin hiuksista ja laukean nieluun, tippakaa ei saa mennä hukkaan.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Nainen, yrittäessäsi olla vahva olet heikoksi tullut

      Tiedätkö mitä todellinen vahvuus on? Selviätkö, kun valtakunnat kukistuvat? Miten suojaudut kun menetät kaiken? :/
      Ikävä
      191
      1304
    2. Miettimisen aihetta.

      Kannattaa yrittää vain niitä oman tasoisia miehiä. Eli tiputa ittes maan pinnalle. Tiedoksi naiselle mieheltä.
      Ikävä
      122
      1128
    3. Mitkä on 3 viimeistä sanaa

      sun ja kaivattusi viesteilyssä? Ensin sun, sitten kaivatun?
      Ikävä
      48
      854
    4. Kai sä näät

      Ku sua katson et olen aika rakastunut. Rakkaus ei vain ole aina niin yksinkertaista
      Ikävä
      70
      850
    5. Just nyt mä

      En haluais sanoa sulle mitään. Voisi vaikka istua vierekkäin hiljaa. Ehkä nojaten toisiimme. Tai maata vierekkäin, ilman
      Ikävä
      53
      780
    6. Nainen miltä tuntuu olla ainoa nainen Suomessa, joka kelpaa ja on yheen sopiva minulle

      Sydämeni on kuin muuri, valtavat piikkimuurit, luottamusongelmat, ulkonäkövaatimukset, persoonavaatimukset ja älykkyysva
      Ikävä
      50
      725
    7. Kuinka hyvin tunnet mut?

      Kerro musta mies jotain.
      Ikävä
      33
      692
    8. Piristä mua ystävä

      Hyvä💫...
      Ikävä
      60
      689
    9. Hakeudu hoitoon.

      En oo kiinnostunut susta.
      Ikävä
      50
      665
    10. Nainen, mitä ajattelet minusta?

      Mitä tuntemuksia saan aikaan sinussa? :/
      Ikävä
      52
      657
    Aihe