porissa skinejä?

toimiiks poris minkäälaist skinhead firmaa?, kun rasisteja pori täynnä
17759
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

Ne on porissa huonosti organisoituja. Skinejä on paljon mutta porilaiseen tapaan liikkuvat omissa pienissä muutaman miehen piireissään.

Äänestä

Homoja ne ovat. Sais joku poistaa nekin katukuvaa rumentamasta. Helvetin pellet...

Äänestä
  • Vitun huora pikkusormi pystys siel kirjottelet saatana

    Äänestä

ei porissa ole rasisteja,on vain roturealisteja..

Äänestä

enemmän patriootteja silti..

Äänestä

Jos olet mustaan mulkkuun tykästynyt white pride niin pitäisi sun tietää että siitä ei hyvää seuraa. Pelkkiä mulattikersoja vaan tulee lisää.

Äänestä

mulatti on vain parannusta porin aboriginaaleista, parempi puoliporilainen kuin täysporilainen

Äänestä

Onkos ne sellaasia mustia kaljuja palloja millon pukinparta ja tuima katse?

Mustat ei ainaskaan hualis sellaasta eres koripallox.

Äänestä

Tuskin on mtn "firmaa" tälle kategorialle. Tulee tän aatteen ajattelijoille piukat paikat, kun yhteiskunta muuttuu ja ihmiset matkustelevat sinne sun tänne. Tosiaan varmaan liikkuu omissa porukoissaan, eikä välttist ymmärrä ees valkoista siinä jollei tämä vihaa tummia/muita vääriä. Itse en kanssa pidä kauheasti ulkomaataustaisista, mutta mulla silti onneks on muutakin tekemistä kun puhuttaa ihmisiä mun ajatuksilla, ja kun sitä muuttovirtaa on nyt hiukan hankala alkaa katkaseen, olis ehkä näiden "aatteellisten" kannattanu jo aikaa sitte alkaa puhumaan ajatustensa puolesta.

Äänestä
  • Satakuntalainen luonne taitaa olla jo syntyjään hieman rasistinen.

    Äänestä

itse taidat olla rasisti satakuntalaisia kohtaan.

Äänestä

Porin skinit tuntuu olevan pääosin sosiaalituella eläviä läskejä, jotka syyttää ulkomaalaisia omista itsaiheutetuista ongelmistaan. Ei kukaan halua kuulua tällaiseen porukkaan.

Ei porilaiset ole rasisteja. Me vain vihataan kaikkia, jotka tulee Porin ulkopuolelta

Äänestä

Sopii yrittää. Haha.

Äänestä

Porilaiset naiset.

Äänestä

Miltä white pride näyttää?

Äänestä

viesti antirasismi162:lle NEEKERI NEEKERINEEKERINEEKERINEEKERINEEKERINEEKERINEEKERINEEKERINEEKERINEEKERINEEKERINEEKERINEEKERINEEKERINEEKERINEEKERINEEKERINEEKERINEEKERINEEKERINEEKERINEEKERINEEKERINEEKERINEEKERINEEKERINEEKERINEEKERINEEKERINEEKERINEEKERINEEKERINEEKERINEEKERINEEKERINEEKERINEEKERINEEKERINEEKERINEEKERINEEKERINEEKERINEEKERINEEKERINEEKERINEEKERINEEKERINEEKERINEEKERINEEKERINEEKERINEEKERI VINOSILMÄ

Äänestä

viesti lollerooollle: En itsekään pidä sinunlaisista vammasista. Sunkaltaiset insestisuhteesta syntyneet jälkeenjääneet vois laittaa elävänä krematorioon! Niinhän aatukin teki Saksassa kaikille poikkeaville. Skinit kuuluu tähän ryhmään myös. Eli "sitten kuumaan uuniin".

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


white pride kirjoitti:

toimiiks poris minkäälaist skinhead firmaa?, kun rasisteja pori täynnä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu