KöyhäVihaa jo vuodesta 1918

Mannerhein Natsin porvari Palvojat
7<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Heh..

Vuosiluku muistuu kivasti tästä!
http://www.youtube.com/watch?v=Kw8Isw6CzHc

Ja puppeliporvareita vituttaa kunnon hetoro äijien meninki!

KÖYHÄ VIHA! Kyllä Se on TOTTA

Myös Alkoholisti Rasismi!

Äänestä
  • vitun riistäjä lahtarit!

    Tosiaan vihaa kansaa!

    Äänestä

Sisällisodan henki elää Porvareissa edeleen!

KöyhäVihalla ei mitään rajaa!

Äänestä
  • Pakkooireinen rahan haalinat on paha porvarien tauti!

    Äänestä

aseiiten kalinaa, rikkaat kyykkyyn

Äänestä

Työelämässä on kova kosto meininki menossa sama malli oli 1917 jälkeen kun lahtarit olivat voimissaan !
Ei ollut vasemmistolaisilla aktiiveilla mitään mahdollisuutta saada töitä.
Punaisia pidettiin boikotissa ja nälässä,punaorpoja häpäistiin !
Sama EK:n ajama malli on menossa työelämämässä,sieltä savustetaan Yt-neuvottelujen(sopeuttamisen) varjolla juuri nämä aatteelliset ihmiset !
Lahtipoika linja on kovimmillaan pörssiyrityksissä,jossa EK:n tahtolinjaa vedetään ehdoitta.
Siellä pikkunatsit tekevät mieleistään myyräntyötä ja mielikeillään hakee näme erotettavat !

Äänestä

Herrat vihaavat erityisesti työpaikoilla toimivia aktiiveja,luottamusmiehiä,työsuojelu ihmisiä ja työpaikan innovaattoreita !
Heitä kytätään ja vahditaan siihen on valjastettu nämä käry volmarit,jotka hoitavat likaisen työn pahanpuhumisen ja valehtelun esimiehistölle.
Lopputiliä uhataan antaa ja kohdellaan toisenluokan kansalaisena.
Jaetaan raskaimmat ja likaisimmat työt juuri sinulle muut saavat istua jalat pöydällä netissä shoppaillessa !
Tasaarvoa ja inhimillistä kohtelua on turha edes odottaa,siitä kätyrit pitävät huolen.
Vihdoin vuosien simputuksen jälkeen koittaa sopetusneuvottelut,ja kas juuri sinut on valittu irtisanottavien joukkoon !
Lisänä vielä kun uusi työnantaja kysyy vanhasta firmasta työntekijästä niin varoitetaan että taitaa olla kommunisti !
Sehän on työnantajalle pahin mahdollinen,näitä pikkupäälliköitä ja pomoja
ottaa kupoliin kun joku uskaltaa puuttua työolosuhteisiin ja epätasa arvoisiin palkkauksiin !
Palkan suuruus perustuu nykymeiningillä vain lipsutteluun ja pomon palvontaan !

Äänestä

Kommentoi aloitusta


RasistiPorvari kirjoitti:

Mannerhein Natsin porvari Palvojat

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu