Noniin,tossa jatkoajan keskustelua seuratessani katselin tätä vellovaa valmentajakeskustelua. Siellä ollaan kovin sen puolesta että Kivi on hyvästä taktiikkapäästään huolimatta täys paska jolla ei ole auktoriteettia.
Se nähdään sitte syksyllä.
Mutta mitä Rockylle tapahtuu. Sanoi jo ennen kautta että ei jatka ässissä tämän jälkeen,sen jälkeen politikoi itsensä pussiin tässä urheilujohtajajutussa.
Kovasti jatkoajassa veikkailivat että kun se Jalosen kusipää suuntaakin kohti Venäjää Lahden sijaan niin Rockylle saattas olla kysyntää. Noo lahtelaiset meni ja palkkas Suikkasen joten ei mene Pekka sinnekään. Rocky on sanonu myös että valmentas mieluiten pääkaupunkiseudulla. Bluesilla ja HIFK:lla on jo valmentajat........olisko se sitten Jokerit vai jatkaako Westerlund? Ja uskooko ne ees Rockyyn siellä?
Todennäkösimmin ei alkukaudesta valmenna yhtään ketään mutta yhteydenottoja varmasti satelee kun se erottamisputki alkaa,onko se ensimmäinen erottaja joka huutaa pelastaa sitten Ässät,aika näyttää? HIFK(Rautakalliolle varmasti mieleen) tuskin potkii Matikaista pellolle,niillä ei vaan voi mennä huonosti.
Rocky
Ässie kannattaja
0
87
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kysymys muille miehille
Onko teille varattu nainen ongelma? Mikään muu naisessa ei töki kun se että hän on varattu. Kamppailen houkutuksen kanss875916Kohta katson sun kuvaasi
ja päästän ajatukseni liitämään. Jo kuvasi näkeminen rauhoittaa, ja pistää hyrräämään vähän muutakin. Ihanan kaunista sa243537- 1602059
Ahneus iski Fazeriin, suklaalevy kutistuu 180 grammaan
Kun mikään ei riitä. Shrinkflaatio. Mitä isot (Marabou) edellä, sitä pienet (Fazer) perässä. Pienikin voi siis olla a2281977Jos kaivattusi on perääntynyt lähestyessäsi
jossain tilanteessa, ymmärrätkö miksi hän saattoi tehdä sen?1741751Martinan bisnekset rajusti tappiolla
Seiska 28.7: nousukiito katkesi, yritykset C-luokkaa.2841503Voiko olla, onko se tosiaan niin että
Kumpikin rakastetaan toisiamme. Nyt pitää sukeltaa pakastimeen ❤️🥵571031- 671011
Metsa Man Extra kanava toimii hyvin
ja sieltä voipi kahta vanhoja vitejoita pahimpaan puutteeseen. Peukalot ylös.211000Mitkä yleiset huonot tavat ihmisillä ärsyttävät sinua ?
Aloitukseen saa vapaasti purkaa tuntojaan. Itseäni hiukan kiusaa, kun saman talon asukkaat eivät vastaa tervehdykseen.109937