Rakastan suihin ottamista, se on ihanin tapa tuottaa miehelle nautintoa, siispä haluaisinki tietää miehet että kun teillä tulee, niin tykkäättekö että nainen jatkaa "kovaa" imemistä ja suun liikuttamissta, (mulla kun on yleensä tapana niellä) vai pitäiskö mielummin orgasmin tullessa imeä vähän hellemmin, vai jääkö orgasmi näin "kesken"?? Vai onko tääki yksilöllinen asia? Kertokaapa, tehdään vaikka gallup =)
MITEN ON??
Haluu tietää
61211
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Mulle kelpaa hyvin, kun vähän hellittää siinä vaiheessa, kun multa tulee. Eikä spermaa välttämättä tarvi niellä. En tiedä, mistä tulee käsitys, että sperma pitäisi niellä.
mielestäni parasta mitä nainen voi tehdä lopussa on raottaa suuta vähän ja antaa kullin hinkata kieltä vastaan kuitenkin niin että mällit tulee suuhun. Samalla pitää katsoa silmiin ja nauttia itsekin (tai ainakin näyttää siltä). Mitä käden liikkeeseen tulee, suosin itse sellaista hidastemposempaa pitkää vetoa, kuitenkin tarpeeksi kovalla puristuksella jotta kaikki saadaan ulos. Nautintoja ;)
mun mielestä niin, että lopussa pidetään hellästi suussa ja samalla runkataan ja ihan lopuksi suusta pois ja pidetään kieltä siinä terskan alapuolella, jonka jälkeen sperman annetaan roiskua. munkaan mielestä se nieleminen tai yleensäkään suuhun ruiskuttaminen ei ole mikään pääasia. olennaista on se,että nainen ei pelkää/inhoa spermaa eli jos sitä menee suuhun tai naamalle niin sitten menee. mulla itsellään tulee kalu heti niin helläksi etten voikaan pitää sitä edes suussa heti laukeamisen jälkeen. eräs entinen ystävätär otti kyllä ihan loppuun saakka ja en saanut siitä mitää erityisiä kiksejä. siis paljon parempi kun lopuksi annetaan laueta siihen kosteiden huulten ja kielen ympäristöön.
Minä tykkään kun niellään.
Jatka vaan helläsi ja pienellä imulla laukeamisen jälkeen. Tiedät varmaan ettei orgasmi ole aina identtinen, huomaat kyllä kumppanista. Keskustele se on myös sexyä.
Mä kerran imasin oikeen kunnolla kun huomasin et mies on tulossa. Se tuntu miehestä niin hyvältä et sillä meinas oikeesti taju lähtee... Monesti se on myöhemminkin ehdottanu et tekisinkö vielä samanlailla... Et kai toikin sit on yksilöllistä!
äskösen viestin lähettäjä taitaa olla joku teini tyttö joka luulee että se imeminen siihen jotain vaikuttaa...ei se imeminen auta yhtään tuntuu vain ikävältä T:Kokemusta on
Niin sitten tohon kysymykseen, kun eka "suihku" on tullut niin hidasta sitä vauhtia tuntuu paljon paremmalta...