Moi! Oon ite tosi ujo 16-vuotias tyttö Vantaalta. Must ois kiva löytää täältä samanhenkinen kaveri, jonka kans vois vaikka meilailla ja keskustella ujoudesta, kuinka se haittaa elämää jne. Jos täältä sellasii löytyy, niin ois oikeasti tosi mukavaa vaihtaa sähköpostei. Olit sitten tyttö tai poika. Kiitos.
Keskustelukaveria?
liianujo
11271
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Minä voin sinun kanssa viestitellä, jos haluat. Olen 22v kundi ja aika ujo.
hei ande_88, olisi mukavaa jos lähettäisit sähkäris mulle :)
Moi ! Iiianujo.
Mä voisin sunkaa jutella, jos haluut..oon ite tosi ujo ja hiljanen koulussa ja tietyissä paikoissa, mut kotona en oo.
Mä asun kans Vantaalla ja mä oon tosi yksinäinen.
Oon 14v.
oikeest? ootko rekisteröityny tänne s24:n palveluu tai onks sul joku toine sähköpostiosote? kiitos jos vastaat :)
joo oon rekisteröityny tänne ja voidaan vaik vaihtaa sähköpostei..? :))
ok, mä oon siis toi shygirl59, mut e tiiä mikä toi mu sähköposti on tääl s24:ssä. Mut jos sä vaik lähetät mulle eka...? ok, mut ihanaa ku vastasit :) joku sentää välitti ;)
huoh, luulin jo et joku tahto oikeest alkaa keskustelukaveriks, mut tää onki näköjää vaa mun omaa yksinpuhelua :(
terve. Olen 18 vuotias poika, ja voisin jutella kanssasi. laitahan mailia jos haluat =) [email protected]
moi! kiitos kauheasti kun vastasit! mä lähetän sulle sähköpostiosoitteeni ja viestiä sitten, kun ylipäänsä ymmärrän miten s24:n sähkäri toimii. Kiitos sulle!
Olen 17-vuotias poika. Lisää minut meseen tai laita e-mailia. [email protected]
okei ja kiitos :) muuten, onko täällä kenelläkään tietoa miten sähköposti toimii s24:ssa? En tahtoisi rueta laittamaan omaa sähköpostia kaikkien nähtäväksi, joten olisi kiva tietää... Ja mä kyl lupaan kirjottaa heti kun keksin sen, mutta näyttää siltä, että oon vähän yksinkertane enkä ainakaa vielä oo tajunnu :)