Syöpiä joka lähtöön

Mulla tuntuisi nyt olevan keuhko-, aivo- ja paksusuoli-syöpä. Mahtaa sitten olla järkytys lääkärissä kun saa selville kuinka monta edellämainituista omistan
1640
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

On taidettu lukea lääkärikirjaa... Älä lue liikaa, ettet kuole väärään sairauteen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Petteri K kirjoitti:

Mulla tuntuisi nyt olevan keuhko-, aivo- ja paksusuoli-syöpä. Mahtaa sitten olla järkytys lääkärissä kun saa selville kuinka monta edellämainituista omistan

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu