Voi hurja, ne haapavetiset akatki ossaa kiskoa viinasta ja lähtee siinä kunnossa vielä aijaa autua. Abc:lla jäi kiinni naishenkilö 4 promillen humalassa!
http://www.kaleva.fi/uutiset/nainen-puhalsi-yli-nelja-promillea-haapaveden-abc-lla/894791
http://www.kaleva.fi/uutiset/nainen-puhalsi-yli-nelja-promillea-haapaveden-abc-lla/894791
Vastaukset 10
Vanhimmat
kun pitäs olla raittiuteen ohjaamassa ?
Juoppous on syvältä perseestä. Kaikki viinat ja muut päihdyttävät litkut on jätettävä suosiolla viinakaupan ja elintarvikekauppojen hyllyille.
Normaali ihminen ei tarvi moisia litkuja mihinkään!
eläpä kehtoo, männöö jo holhoomiseks tollaset puhheet.
Viina on viisasten juoma ja siksi niitä ei kaiken maailman persuille pitäs antaakkaan.
Miksi sitä pitää ajaa päissää eikö päätä paljoa pakota helkkari
ajaja ollu mustalainen joten uutinen ei sinänsä yllätä kyllä yhtään. lisäksi saman ryhmän sakki harrasti seksiä julkisesti abc:een vessassa. liekkö ollu heillä työperänen ressi :D
tästä voit joutua vielä vastuuseen
Lukiko tuossa että Haapavetinen?????? Osaatko lukea??????
vai että ihan vastuuseen? hah hah! ketkähän ne vastuuseen joutavat jos kännissä kaahailevat pitkin kyliä? ja sen seksihomman olivat vielä joutuneet todistamaan alaikäiset pikkupojat että että ihan parempi jos olist niitten vastuines kans ihan hiljaa.
ruotsissa on haapavesi city haha!!