Stadi kiittää

Vastus oli sopivan helppo.
Alisuorittajia löytyi Lukosta aika paljon:
Lingren, Noronen, Rantanen...
Petruzalek ok, taitava hemmo, Mclean pelasi joukkueelle, mutta heikot tehot.
Missä taistelu?
Pronssiottelu ei ole häpeä, mutta varmaan se ketuttaa!
Stadi kuittaa!
2361
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Koska oli ifkistä kyse, pitäisi otsikon olla "hesa kiittää". Jokerit on stadista. ifki hesasta.

Äänestä

On tainnu napanuora kuristaa jokeripokeri poikaa aikoinaan..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


rokkijannu kirjoitti:

Vastus oli sopivan helppo.
Alisuorittajia löytyi Lukosta aika paljon:
Lingren, Noronen, Rantanen...
Petruzalek ok, taitava hemmo, Mclean pelasi joukkueelle, mutta heikot tehot.
Missä taistelu?
Pronssiottelu ei ole häpeä, mutta varmaan se ketuttaa!
Stadi kuittaa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu