Alamäki varmistettu.

Persujen alamäki käyty varmistamassa Kommilan postissa.
7247
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Myö käydään kohta isolla porukalla varmistamassa ylämäki. Revi siitä! Vituttaako edes?

Äänestä
  • Tämä Persujen kielenkäyttö kuvastaa heidän lainsäätäjän lahjojaan.

    Äänestä

Kunhan juoppo Keto ei pääse, niin kaikki hyvin.

Äänestä

Ketolle ääni

Äänestä
  • ääni annettu

    - 46 -

    Äänestä

  • Duunaritar kirjoitti:

    ääni annettu

    - 46 -

    Soinista pääministeri 2011 :)

    Äänestä

En missään nimessä äänestä persuja.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Demo kraatti kirjoitti:

Persujen alamäki käyty varmistamassa Kommilan postissa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu