Nyt vähän jännittää

Nyt on oikeasti alkanut jännittää Saabin puolesta. Jatkuukohan toiminta ensi viikolla sittenkään. Kikkailu valtion takausten vaihtamiseksi markkinalainaan ja venäläisten valtaan pääsy eivät ainakaan paranna uskottavuutta.
2110
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

kirjoituksia on totuttu näkemään jo vuosikausia, ja niille on yhteistä että kaikki ennustelut tuhosta on menneet persiilleen. Niin käy nytkin.

Äänestä

Minä en ota riskiä vaan ostan heti pari Saabia peräsuuliin. Varma on aina varmaa eikä tule sitten yllätyksiä. Nykyisellä Saabilla ajelee vielä 3-4 vuotta eikä ne uudet autot miksikään mene sielä peräsuulissa. Saab on ajaton, mallia ei vihdella joka toinen vuosi. Ja kun kerran on parhaan tehnyt niin mitä sitä nyt syyttäsuotta muuttelemaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Saab vai ei kirjoitti:

Nyt on oikeasti alkanut jännittää Saabin puolesta. Jatkuukohan toiminta ensi viikolla sittenkään. Kikkailu valtion takausten vaihtamiseksi markkinalainaan ja venäläisten valtaan pääsy eivät ainakaan paranna uskottavuutta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu