Persuilla tiukin ryhmäkuri

Persut ovat haukkuneet kautta aikojen demareita ryhmäkurista, mutta kyllä nyt täytyy sano, että Soini ja persut on kuin entisessä Neuvostoliitossa ei mitään omaa kantaa missään asiassa. RYHMÄKURIN ykkänen Persut
http://www.iltalehti.fi/vaalit/2011040813512450_vl.shtml
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ei koske J.Kierolaa eikä muitakaan halkoaholaisia .

Äänestä

Kommentoi aloitusta


RYhmäkuri persu kirjoitti:

Persut ovat haukkuneet kautta aikojen demareita ryhmäkurista, mutta kyllä nyt täytyy sano, että Soini ja persut on kuin entisessä Neuvostoliitossa ei mitään omaa kantaa missään asiassa. RYHMÄKURIN ykkänen Persut
http://www.iltalehti.fi/vaalit/2011040813512450_vl.shtml

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu