Jääskeläinen Pietari!

Pietari sai minulta tunti sitten ääneni. ♥

Teveisin porvoolainen 46v nainen.☺
1587
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

Terveisin!

Äänestä
  • Teemu Lahtinen ja Johannes Nieminen on minun makuuni Uudeltamaalta. Niille tukea, Pietari menee lapi ilman muutakin tukea.

    Äänestä

Hyvä! Persuja eduskuntaan! Itse jo äänesti 6.4. Lea Mäkipää no 165

Äänestä
  • Hyvä hyvä!

    Toivottavasti persut voittaa vaalit! ♥

    Äänestä

Missä Pirkko Ruohonen Lerner on ehdolla?

Äänestä
  • En tiedä Lerneristä yhtään mitään muuta kuin, että hiljainen persu.

    Äänestä

  • UUSIMAA

    LUE PIRKON BLOGI

    Äänestä

Erinomaista. Itse äänestän tohtori Heikki Talaa, 259, UUSIMAA
Pietari on hyvä kaveri tietty myös, sosiaalinen ja kansan asialla.

http://www.iltasanomat.fi/vaalit2011/Timo Soini osa hurjaa päättelyketjua En ole niin mahtava mies/art-1288381389562.html

Äänestä
  • Olin tosiaan yllättynyt kun testasin, että mitä puoluetta voisin äänestää ja ihanaa kun näin, että persujsen kohdalla luki 90% ja äkkiä oli pakko tarkistaa vielä kuka henkilö on kyseessä!!!....Pietarihan siellä oli. ♥

    ps. 10% meni hukkaan, koska en ollut varma mitä vastaan.

    Äänestä

Minun ääneni sai Olli Immonen ( 39 ) ♥

Oulun vaalipiiristä.

Äänestä

Kerronpa vielä lisää.

Pietarin ja minun mileipiteet olivat 90% ♥

Äänestä

Mika Raatikainen helsinki 140 sai yhden tuen ilmaisun postissa klo 17,35. Halla-Aho on saletti menossa, joten halusin vaikuttaa seuraavaan listalla. Kaksi menee eduskuntaan hesasta, mutta kolmas on ihan huulilla, joten nyt tsempatkaa. Juoksija Vaatainen ja Uuspaavalniemi ja Seppo Kanerva on jo ehtoopuolella, Tarvitaan tuoretta voimaa ja poliisin kokemus on plussa minulle. Packalenkin on ihan hyva.

Äänestä

Hyvä mieli on kun äänestin persuja!!! ♥

Äänestä

Äänestäjä ♪♫♪ Ei sua voi kuin sääliä. Jos ja kun Pietarin puoleen kääntyy, niin valhe on ainoa totuus.

Äänestä
  • Älä sääilii minua. Pietarin mielipide oli kuin minulla 90%

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Äänestäjä ♪♫♪ kirjoitti:

Pietari sai minulta tunti sitten ääneni. ♥

Teveisin porvoolainen 46v nainen.☺

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu