Kimppakivan kokeilu

Näin meillä

Kokeilimme kimppaa hetken mielijohteesta, kun sopivan tuntuinen aviopari osui kohdalle. Asuimme silloin lomalla vuokramökillä ja teimme temput samassa huoneessa parinvaihdon merkeissä, mutta vaimostani se ei tehnyt hyvää.
Hän perusteli myöhemmin asiaa siten, ettei voinut keskittyä yhdyntään, kun minä nain toista naista ihan lähellä ja näköetäisyydellä.
Keskustelimme tapahtuneesta ja koska vaimo myönsi, että ajatus vieraalle antamisesta minun tieten kiihotti häntä suuresti, teimme ratkaisun. Otimme yhteyttä tähän aviopariin ja lähdimme neljästään laivaristeilylle. Parinvaihto tapahtui loppuillasta ja sitten siirryttiin hytteihin naimaan. Puolisoiden palautus omilleen vasta aamiaispöydässä kuten oli sovittu.
Minun ei tarvinnut kysellä mitään, kun katselin vaimoni ilmeitä. Oli tosiaan saaneen näköinen kuten itsekin. Seksi kotioloissa sujui taas loistavasti ja näitä risteilyjä on tehty myöhemminkin, joskin muiden avioparien kanssa.

15

10009

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • pariS&P (n)

      Niin siks te teitte parin vaihtoo, must taas naisena haluu nimenomaan et ollaa samassa sängyssä nelistää ja saan nautinnon bi-seksii.
      Eli musta parinvaihto ei oo kivaa vaa kimppaseksi on himokasta.

      • Näin meillä

        Makuasioista ei voi kiistellä, sanoi peppuaan nuoleva koira:))
        Minun vaimoni ei ole bi vaan hetero, joten menettelemme siten kuin hyvältä tuntuu.

        Meidän molempien kohdalla nautinto on juuri siinä, että tietää puolisonsa saavan samaan aikaan vieraalta, kun saa itsekin. Edulliset laivaristeilyt ovatkin olleet mainio konsti parinvaihtoon.


      • Näin meillä
        Näin meillä kirjoitti:

        Makuasioista ei voi kiistellä, sanoi peppuaan nuoleva koira:))
        Minun vaimoni ei ole bi vaan hetero, joten menettelemme siten kuin hyvältä tuntuu.

        Meidän molempien kohdalla nautinto on juuri siinä, että tietää puolisonsa saavan samaan aikaan vieraalta, kun saa itsekin. Edulliset laivaristeilyt ovatkin olleet mainio konsti parinvaihtoon.

        Kehittelimme asiaa henkevästi keskustellen ja teimme päätöksen, joka miellytti kumpaakin.

        Vaimoni laittoi ilmoituksen silloiseen Ratto-lehteen ja valikoi saamistaan vastauksista parhaat. Piileskelin itse meidän saunassa, mistä kyllä näin ne miehet, jotka tulivat panolle. Puolisoni teeskenteli maksullista naista, vaikka emme olleet rahapulassa. Kolme "asiakasta" päivässä ja minulle tarjottiin piparia heidän jälkeensä.


    • ph68

      Kimppkivaa kolmisin .......... kaksin.......... yksinäinen ratsastaja.

    • Vanha pervo heittää ota vaimo mukaan?

    • pirjonsimmusulkeutuu

      kimppaseksi, kerron siitä tarinan. oli silloin 1920-luvulla kolmen komean kollin huomiossa. sitten siinä olin jo kyllä seurusteleva typykkä. mutta himotti silti nuo kolme poikaa. kerroin asiasta poikkikselleni ja sovimme että panen kaikkien kanssa. ja se oli sitten kuuma päivä. sunnuntaista tiistaihin. erosimme kuitenkin poikkiksen kanssa, koska nautin enemmän erään elmeri-pojan mulkusta kuin poikkikseni,.... ,, ..,,kiitti elmeri panost

    • Ihmeellistä

      Saitteko orgasmin, vai onko kyse vasta silmänhaluista, kaunista ulkokuorta katsellessa, kotona kotivideo tai peili mukaan, juttu kun kuitenkin jatkuu teillä...ilmeisesti ei parempi kokemus vieraan kanssa?

    • eikö mistään..

      mahtasko ylivieskasta löytyä alle 30v naista parille seuraksi? ei meinaa löytyä mistään sopivaa ehdokasta.olemme noin 3kymppisiä ja huumorintajuisia..

    • Kiimainennainen....,

      Saattaa löytyä. Asun aika lähellä ylivieskaa. Sovittaisko treffit vaikka johonkin chättiin, niin tutustuttaisiin lisää.

      • MONIPUOLINEN 32M

        TERVE KIIMAINEN NAINEN,OLEN KOMEA 32VBLONDI KUNDI JOKA OLISI VALMIS VAIKKA MIHIN,OLEN KESTÄVÄ JA RAKASTAN SITÄ ,OLEN LUOTETTAVA YM.VASTAA,NÄHÄÄN JO TÄNÄÄN!!!


      • makiat tasan
        MONIPUOLINEN 32M kirjoitti:

        TERVE KIIMAINEN NAINEN,OLEN KOMEA 32VBLONDI KUNDI JOKA OLISI VALMIS VAIKKA MIHIN,OLEN KESTÄVÄ JA RAKASTAN SITÄ ,OLEN LUOTETTAVA YM.VASTAA,NÄHÄÄN JO TÄNÄÄN!!!

        tule Iisalmeen täällä löytyis kivaa sinun ehdoilla


    • Jonna.

      Iisalmeen? Asun siellä (: Lidlin lähellä ..rivitaloissa. (;

    • aina jotain uutta

      Minä sain juuri tietää, että puolisoni on bi ja olen ilmeisesti vanhanaikainen, koska minulle se oli shokki.

      • pari-46

        Olemme useamman vuoden harrastaneet parinvaihtoa / ryhmäseksiä.

        Kaikki naiset jotka tunnemme, siis seksileikkien kautta, omaavat
        hyvin vahvan bi-puolen.


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. 6 kW saunan lämmityksestä kohta 10 euron lisämaksu / kerta

      Kokoomuslainen sähköyhtiöiden hallitsema Energiavirasto ehdottaa 5 kW:n rajaa, jonka ylittämisestä tulee lisämaksu. Tark
      Maailman menoa
      317
      8633
    2. Duunarit hylkäsivät vasemmistoliiton, siitä tuli feministinaisten puolue

      Pääluottamusmies Jari Myllykoski liittyi vasemmistoliittoon, koska se oli duunarien puolue. Sitä samaa puoluetta ei enää
      Maailman menoa
      202
      4713
    3. Olen väsynyt tähän

      En osaa lopettaa ja koen huonoa omaatuntoa tästä. Kaikki on muutenkin turhaa ja tekemisesi sattuvat. Tunteita on vain hy
      Ikävä
      33
      3478
    4. Oppiiko vasemmistolaiset valehtelun jo kotonaan?

      Sillä vasemmistolaiset/äärivasemmistolaiset valehtelee ja keksii asioita omasta päästään todella paljon. Esim. joku vas
      Maailman menoa
      195
      2644
    5. Seuraava hallituspohja - Kokoomus, kepu, persut + KD

      Kokoomus saa ainakin 20% kannatuksen ensi vaaleissa, keskusta sanoisin noin 15%, persut todennäköisesti enemmän, ehkä 17
      Maailman menoa
      121
      2234
    6. Maailman laiskin eläin: persu

      Persu ei ole eläessään laittanut rikkaa ristiin itsensä elättämiseen. Luonnossa tuollainen ei olisi mahdollista, mutta s
      Maailman menoa
      101
      1779
    7. Olenko mies sinun mielestä outo?

      Saat vastata rehellisesti.
      Ikävä
      51
      1776
    8. Millasia unelmia sulla on?

      onko unelmia...?
      Ikävä
      58
      1688
    9. Minneapolisin tapauksesta hyvä video

      Runoilijan auto oli poikittain tiellä ja kun poliisit lähestyivät sitä, runotyttö painoi reippaadti kaasua. Auto syöksäh
      Maailman menoa
      350
      1378
    10. Miten usein toivot

      Tai olet toivonut että olisimme lähekkäin vai toivotko ollenkaan?
      Ikävä
      170
      1374
    Aihe