Koivisto olisi syytä haastaa oikeuteen aikoinaan aiheuttamansa laman seuraamuksista, mm. itsemurhista.
Koivisto oikeuteen
Ylil evp
3<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Aiotko todistamaan? Mutta kuka uskoo vanhaa juoppoa kapiaista vai mitä muuta on kontollasi kun olet jäänyt uraputkessa ylilutiksi?Säälittävä keputollo, se sinä olet.
manu-horisko..
halusi tapattaa suomalaiset, ja ryssä- inkeriläisiä kutsui tilalle!
http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/Juhani Suomi Mauno Koivisto halusi lykätä Tshernobylin evakuointilentoa/art-1288335391670.html
Mielenkiintoinen täydennystieto Koiviston toimenpiteistä. Ei ollut näköjään oikein järjissään koko äijä enää. Asettaa nyt toisten henki pelinappulaksi omassa, huonosta itsetunnosta johtuneesta, paskaisessa pelissään.
Markku Puntila joutaisi Koiviston kanssa samaan selliin.