Gallup tekosi

suurin tekosi mitä olet tehnyt ihastuksesi eteen/hyväksi?
12207
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

OLEN ANTANUT HÄNELLE KAIKEN.

Äänestä
  • Niin, minä nappasin sen :)

    Äänestä

Tein kaikkeni ollakseni hänelle mahdollisimman hyvä.
Valitettavasti hän ei halunnut yhteistä tulevaisuutta kanssani.

Äänestä

En mitään muuta kuin nöyryyttänyt ja nöyryyttänyt julkisesti. Muiden eteen olen kyllä tehnyt kaikkeni

Äänestä

Tein, mutta en näköjään tarpeeksi, olisi pitännyt olla satujen prinssi potenssiin10.

Äänestä

Olen ollut aktiivinen.

Äänestä

kahville ja sänkyyn kerran, se varmaan sitten riitti kun jäi siiheen..

Äänestä

Kaikkeni tein, ajoin jopa vaan sen reilu 200km viemään kukkia yms sellaista pientä mut eipä kantanut sekään kuin pahaan mieleen :(

Äänestä

rukoillut hänelle tosissani ja pohjimpiani myöten kaikkea parhainta, kestävästi, todellisen kumppaninsa kanssa

Äänestä

emmä kukkia vieny. :)
musta ei satujen prinssiä tuu millään. yhyy yhyyy.

Äänestä

en mitään....itkenyt

nyt menen nukkumaan..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Galluppia kirjoitti:

suurin tekosi mitä olet tehnyt ihastuksesi eteen/hyväksi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu