Ei ole tuo allaolevan jutun kirjoittaja tainnut seurata muiden maailmankolkkien lentokenttäelämää, tai muutakaan, Suomen kansalaisten touhuista puhumattakaan!
Voi olla että maailmalla on ne räväkimmät yksilöt. Tiesitkö että meitä suomalaisia pidetään maailmalla vähän tyhminä, hiljaisina väkisin vääntäjinä? Helppoja rahastettavia!
Eivät sen tyhmempiä kuin muuallakaan!
2
208
Vastaukset
- Ei aussi-geenejä
Onko tämä muka vastauksesi "allaolevan" jutun kirjoittajan viestiin? Oliko pakko aloittaa uusi keskustelu aiheesta? Sinussakin aussi-geenejä?
- kusetettukin
Mitä sinä sitten kommentoit, jos ei ole mitään sanottavaa? Minulla oli: juuri siksi laitoin näkyvälle paikalle, enkä toisen jutun "sisään" piiloon! Aussi-geeneistä on toisekseen typerää jauhaa; niitä on vain aboriginaaleilla! Ja siitä toitottamastasi rikollisesta taustasta löytyy enemmän esimerkkejä alkuperämaista mitä näihin siirtolaisiin tulee! Pääosa kuitenkin on myöhemmin menneitä puuhakkaampia ihmisiä kuin tänne jääneet! Tuolla omalla esiintymiselläsi vaikutat heikolta, kun tarvitsee geenejänsä itse toitottaa. Lienet kuitenkin niitä Euroopssa tuhoja tehneiden jälkeläinen!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!
"Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti24745359Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.
KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!3111240Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %
Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy20710873Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta
Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump369711Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.
IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla858528Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija
https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua2236511Pirjo sanoi Esalle
Painu sinä Esa hevonvittuun... johon Esa? Laittakaapa ehdotuksia. # ==================== # APUFUNKTIO: satunnainen kok03220Jos mä joisin
Itteni känniin nyt, voi olla että mä tunnustaisin sulle kuinka ihastunut oon ollu suhun viimeiset 2 vuotta. Eikä mua pys302239- 381643
Koulu-uhkaus.
Meinaatteko päästää lapsenne kouluun, niin kauan kun tämä uhkaaja siellä myös on? Tekijä on kaikilla tiedossa.261520