Jollakin on ilmeisesti

Iso ikävä, kun ei pääse S kirjainta pidemmälle.
6207
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

No mitäs sä ässäilet?
Ässättäisikö sinua?
Eniro 00100 kuinka voi auttaa?
JJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ

Äänestä

ssssuoraan sssanottuna sssaatanallinen ilmeisssesssti :S

Äänestä

uhekyvynkin voi ikävä viedä..

Äänestä

:Dhahhah............................

Äänestä
  • Siis joku kaipaa Seppoa ja kaipaajakin alkaa S.llä. Seppo ja Simo. Seppo ja Santeri. Seppo ja Sulevi. Seppo ja Sauli. Seppo ja Severi. Seppo ja Simo. Seppo ja Sylvesteri. Seppo ja Sakari. Seppo ja Sergei. Seppo ja Sulttaani...:/

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


? kirjoitti:

Iso ikävä, kun ei pääse S kirjainta pidemmälle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu