Kerosella

Kun hän sanoi...homostelkaa jos homostuttaa....aloitukseni on jo kaksi kertaa poistettu...muutoksessa,ei ole näköjään sanan vapautta...millekä muutos on vaihto-ehto?
1174
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Käsittääkseni Jiri tarkoitti sitä. että jos kaksi autoilijaa ajaa ylinopeutta yhtä lujaa, niin molemmat saavat yhtämonta päiväsakkoa riippumatta siitä, millaista vakoa tykkäävät kyntää. Siis samat oikeudet ja velvollisuudet kaikille riippumatta iästä, sukupuolesta, uskonnosta, seksuaalisesta suuntautumisesta jne.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


lapsen ääni-., kirjoitti:

Kun hän sanoi...homostelkaa jos homostuttaa....aloitukseni on jo kaksi kertaa poistettu...muutoksessa,ei ole näköjään sanan vapautta...millekä muutos on vaihto-ehto?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu