Inside the team, ruling the Poker World! Liity nyt uuden pokerisoftan kehitysohjelmaan ilmaiseksi. Pyydä rekisteröintilinkki mailitse [email protected]. En kerää yhteystietoja.
Ole kuin Patrik Antonicus!
euroshoppoker
4516
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Unohdin mainita että tarjolla on erilaisia palkintoja testaajan ahkeruudesta riippuen pienemmistä palkinnoista aina $5000 WSOP-pakettiin ja/tai custom avatariin.
Kuka vittu on Patrik Antonicus? Varmaan joku Ilari Setämiehen kaveri? Oliko muuten kiva painella plussaa omiin teksteihin?
Lol @ Ilari Setämies. Tosiasiahan on ettei kukaan voi ja tuskin edes huluaa olla kukaan muu kuin ihan oma itsensä.
Yritetäänpä nyt pysyä aiheessa. En ole aivan varma koska softa ja sivusto julkaistaan, mutta varmaa on että mitä myöhemmin testaajaksi liittyy, niin sitä vähemmän pääsee vaikuttamaan softan kehitykseen ja on vaikeampi saavuttaa parhaita etuisuuksia.
Tarkoitatko euroshoppoker kenties tätä:
http://www.rakebacknation.com/poker-whiteboard/?affiliate=vip
Taidat vaan yrittää hommata pisteitä invitejen kanssa!